OD POMYSŁU DO REALIZACJI

Napisz, zadzwoń, przyjdź!

Katalog online 24/7
KATALOG ONLINE

TWOJA OFERTA DOSTĘPNA 24/7

Czy wiesz, że brak szybkości w kontaktach z dostawcami produktów, to bolączka numer jeden wśród klientów – wymieniana dwa razy częściej, niż cena? Dla Klientów B2B czas to pieniądz. Potrzebują informacji tu i teraz, które mogą wyszukać w szybki i przystępny sposób.

Marketing internetowy, ze wszystkimi jego głównymi elementami (e-mail marketing, social media marketing, SEO, itp.), zaczyna stawać się coraz bardziej integralną częścią procesu zamykania sprzedaży i generowania przychodów. Nawet bardziej, niż szkolenie przedstawicieli handlowych lub utrzymywanie ścisłego i osobistego kontaktu z klientami.

Twoi klienci mogą przeglądać katalog online, czytać opinie lub dokładnie przyjrzeć się Twoim produktom kiedy tylko zechcą, 24/7.

Katalog online jest bardziej ekonomiczny i łatwiej dostępny, niż opcja offline.

Dzięki katalogom on-line i odpowiedniej kampanii docieramy do konkretnych odbiorców pod kątem branży, potrzeb, lokalizacji, wieku.

DLACZEGO WARTO?

94%

Badania pokazują, że 94% kupujących, przed dokonaniem zakupu produktów, przeprowadza research online (dotyczy także B2B).

33%

Jednym z trzech najbardziej popularnych źródeł informacji na temat produktu lub usługi jest strona internetowa. Pozostałe dwa to strona internetowa z opiniami oraz porównywarka cenowa.

71%

Dzisiejsi konsumenci szukają bardziej efektywnych i szybszych doświadczeń zakupowych.
71% klientów woli samodzielnie wyszukiwać informacje o produktach.

60%

Menadżerów sprzedaży w firmach B2B twierdzi, że digitalizacja organizacji procesów handlowych będzie miała kluczowe znaczenie dla sukcesu ich działalności.

4 WARIANTY DO WYBORU

Katalog interaktywny
BASIC

KATALOG INTERAKTYWNY

Katalog w formie flipbooka umożliwia prezentowanie oferty w ciekawej formie. Atrakcyjne animacje, możliwość przeglądania plików na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem gestów czy wysoka intuicyjność sprawiają, że jest to rozwiązanie, które polubią Twoi Klienci.

48 h

Landing page
SMART

LANDING PAGE

W ramach usługi stworzymy dedykowaną stronę z prezentacją najważniejszych elementów oferty z opcją pobrania katalogu w formie PDF. Dzięki temu rozwiązaniu, możesz pozyskiwać nowe kontakty i analizować zachowanie Klientów.

3 dni

Strona z katalogiem internetowym
OPTIMUM

KATALOG ONLINE

Katalog produktów to specjalna funkcjonalność na stronie WWW, która pozwala firmie przedstawić swoją ofertę produktów czy usług wraz ze szczegółami, takimi jak opis, cena, funkcjonalności, dodatkowe informacje. W katalogu produktów nie ma możliwości dokonywania płatności, aby zamówić produkt lub usługę należy skontaktować się bezpośrednio z firmą i ustalić szczegóły zamówienia.

7 dni

Sklep internetowy dla firmy Robelit
ADVANCE

SKLEP INTERNETOWY

Sklep internetowy to praktycznie nieograniczone możliwości prezentacji oferty. Zdjęcia, video, opisy, filtry, opinie to tylko niektóre z dostępnych funkcji sklepu.
To usługa, która wychodzi naprzeciw wszystkim Klientom preferujących dostęp do zamówień i płatności online.

7 dni

NASZE REALIZACJE

    Masz pytania do oferty na katalogi online?

    Lub zadzwoń bezpośrednio: +48 660 460 193