OD POMYSŁU DO REALIZACJI

Napisz, zadzwoń, przyjdź!

Łączymy offline z online

Marketing internetowy

W przemyślany sposób łączymy marketing internetowy z tradycyjnym, skutecznie integrując działania marketingowe z prospectingiem i sprzedażą.

Jeśli chcesz zaistnieć w sieci, to dobrze trafiłeś. Nasza agencja pomoże Ci stworzyć lejek marketingowy dopasowany do Twoich celów i procesu zakupowego Twojej grupy docelowej.

A jeśli  już prowadzisz działania marketingowe online i chcesz zwiększyć ich skuteczność, to doradzimy Ci jak to zrobić. Pomożemy Ci także we wdrożeniu poprawek, a także w konfiguracji narzędzi analitycznych.

Wiemy, że na wizerunek marki w głowie klientów składa się suma wszystkich, nawet najdrobniejszych doświadczeń w kontakcie z firmą i jej produktami lub usługami dlatego marketing tworzymy w oparciu o model drzewa marketingu:

Konary

Konary drzewa to komunikacja w poszczególnych kanałach marketingowych. Ten etap jest ściśle powiązany ze strategią komunikacji, która to jasno określa gdzie, do kogo i jak mówimy.

Pień

Pień drzewa tworzy strona internetowa, która jest podstawowym punktem styku Klienta z marką. To do niej kierujemy ruch użytkowników z wyszukiwarki Google, YouTube, mediów społecznościowych czy mailingów.

Korzenie

Korzenie stanowi analiza rynku i konkurencji, która pozwala odnaleźć pozycjonowanie rynkowe i cechy wyróżniające markę- strategię marki. Konsekwencją powyższych jest branding i content marketing, a więc widoczny gołym okiem obraz Twojej marki.

analiza w marketingu internetowym
kompleksowe działanie prywatnego działu marketingu

Sprawdzony model działania

Pracujemy na modelu drzewa marketingu, w którym najpierw budujemy solidne korzenie marki, następnie pień drzewa w postaci strony www, a dopiero w następnym kroku spójną komuniakcję online i offline.

Spójność działań i wizerunku

Łączymy online i offline

Planujemy działania w taki sposób, by zachować spójność identyfikacji wizualnej i komunikatów marketingowych w każdym punkcie styku klienta z marką online i offline

Integracja sprzedaży i marketingu

Tworząc lejki marketingowe dla naszych partnerów, zawsze pozyskujemy wiedzę o problemach, wyzwaniach i zachowaniach klientów z działu sprzedaży

Marketing internetowy

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

Content marketing

Content marketing realizuje zarówno cele wizerunkowe, jak i sprzedażowe, jednak przy tym należy pamiętać, że sam w sobie nie jest bezpośrednią sprzedażą. Niezależnie od tego, jakie funkcje pełni w obu przypadkach jego treść musi być oryginalna, ciekawa i odpowiadająca konsumenckim potrzebom. 

Blog jest jednym z głównych miejsc dystrybucji content marketingu. To niezwykle istotny element każdej strony internetowej. Jego regularne prowadzenie i aktualizowanie wpływa pozytywnie na pozycjonowanie. Jest także, niesamowicie użyteczną formą dzielenia się wiedzą.

Artykuły eksperckie

Eksperckie treści najczęściej tworzymy na potrzeby budowania wizerunku marki, jak również rozwiązywania problemów i wyzwań jej odbiorców. Dzięki wartościowym artykułom Klienci wchodzą w bliższą relację z marką i chętniej decydują się na usługi lub produkty danej firmy.

Dodatkową wartością artykułów eksperckich jest unikalna treść, a co za tym idzie warta pokazania użytkownikom Google’a wysoko w wynikach wyszukiwania. W naszej agencji artykuły eksperckie opracowujemy w taki sposób, aby przyjemnie się je czytało i równocześnie, by były zgodne z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi algorytmów robotów Google’a.

Artykuły eksperckie najczęściej publikujemy w ramach bloga firmowego na stronie marki lub na zewnętrznych portalach branżowych i tematycznych. Publikacje w domenach zewnętrznych (backlinki lub link buildnig) zwiększają wiarygodność strony marki dla robotów Google’a oraz jednocześnie mogą być  działaniami  PR-owymi. Jeśli artykuł ekspercki jest publikowany w serwisach, które cieszą się dużą odwiedzalnością użytkowników, to stanowią realne źródło ruchu na stronę, których wyniki możesz zobaczyć w statystykach pozyskiwania ruchu w Google Analytics jako referal.

Hasła reklamowe

Dobre hasło, to ważny element  każdego komunikatu marketingowego. Zabawa słowem to jest coś, co lubimy.

Wymaga kreatywności i wiedzy. Do tworzenia haseł wykorzystujemy mapę myśli (kluczowe wartości, powiązania, synonimy). Na tej podstawie powstaje 3-5 propozycji hasła reklamowego, sloganu lub claimu.

Najczęściej taką usługę realizujemy w ramach strategii komunikacji marki lub kampanii reklamowej oraz w ramach Prywatnego Działu Marketingu, czyli kompleksowej obsługi marketingowej.

SEO copywriting

Treści pod SEO powinny być unikalne i odpowiednio nasycone frazami kluczowymi. Należy też pamiętać, by nie zabrakło w nich odpowiednich znaczników H1-H6, akapitów oraz krótkich zdań. Tylko w taki sposób treść będzie łatwa do  zindeksowania przez roboty Google, a co za tym idzie, nasza strona będzie pokazywana wysoko w wynikach wyszukiwania.

Webwriting

Treści na stronę internetową opracowujemy najczęściej w oparciu o wykonaną przez nas strategię komunikacji marki.

Jeśli budżet nie pozwala na opracowania pełnej strategii, to proponujemy mini strategię. Nasze doświadczenia pokazują, że tak tworzone treści są wyjątkowe i angażujące użytkowników, czego efektem jest wydłużony czas na stronie, co wpływa na naszą pozycję w Google.

Strony z treścią takie jak: o nas, współpraca, jak również treści na stronę główną, powinny być zgodne z językiem komunikacji marki oraz jej wartościami. Tylko w taki sposób są częścią spójną tożsamości marki, która buduje wizerunek brandu w głowie klientów.

Użyteczne i spójne treści pozwalają na głębsze zanurzenie klienta w marce (lepszego poznania), co jest podstawą budowania relacji

i przywiązania do brandu.

Kampanie reklamowe

Realizujemy kompleksowe kampanie reklamowe, wykorzystując najlepsze dla danej akcji kanały komunikacji. Skutecznie łączymy  działania online z offline, oraz integrujemy sprzedaż z marketingiem. A wszystko po to, by stworzyć spójny i czytelny komunikat na wszystkich punktach styku klienta z marką. Dzięki temu komunikat reklamowy z kilku źródeł sumuje się i dociera do świadomości Klientów z większą siłą, co z kolei przekłada się na zwiększoną skłonność do podjęcia pożądanej przez nas akcji (np. kontakt z handlowcem lub biurem obsługi klienta, zamówienie katalogu, wypełnienie formularza, skorzystanie z promocji, itd.).

 

Jak tworzymy kampanie reklamowe?

Krok 1:

Rozpoczynamy od warsztatu z naszym partnerem biznesowym, którego zadaniem jest określenie celów, mierników oraz wymiana wiedzy i doświadczeń. Efektem spotkania jest stworzenie koncepcji kampanii reklamowej.

Krok 2:

Układamy lejek marketingowy dla kampanii, wybieramy kanały dystrybucji naszych komuników reklamowych, wymyślamy hasło reklamowe i tworzymy treści oraz grafiki reklamowe.

Krok 3:

Opracowane treści i grafiki przenosimy na dedykowane podstrony (landing page) oraz wybrane wcześniej kanały dystrybucji: media społecznościowe, mailingi, materiały reklamowe.

Krok 4:

Następnie monitorujemy, analizujemy i optymalizujemy kampanie oraz raportujemy wyniki według ustalonych celów i mierników.

Projektowanie stron www

Strona internetowa jest najczęściej pierwszym miejscem styku klienta z marką. Jak pokazują badania stanowi aż 75% wagi decyzji zakupowej. Projekt strony internetowej powinien być wynikiem strategii komunikacji, która wskaże do kogo i w jaki sposób mówimy.

Kluczowym elementem przy tworzeniu strony internetowej jest odpowiedź na pytanie: jakie cele ma realizować. Idealna strona łączy w sobie dobry wizerunek z funkcjonalnością oraz konkurencyjny content. Powinna być również zoptymalizowana pod SEO (spełniać odpowiednie aspekty techniczne i zawierać konkretne treści).

One page

To strona firmowa (produktu lub usługi), która nie zawiera podstron.

Strona www

Systematyczne prowadzenie strony www pozytywnie wpływa na wiarygodność firmy i przynosi jej wymierne korzyści. Może być wykonana na szablonie lub według indywidualnego projektu.

E-commerce

Sprzedaż online stanowi przyszłość handlu. Aby była efektywna należy wziąć pod uwagę aspekty tj. strategia sprzedażowa czy określenie grupy docelowej.

Landing page

To strona docelowa, na którą kierowani są klienci z reklam. Zazwyczaj prezentuje tylko jeden dział, jeden produkt lub konkretną promocję.

Projektowanie stron www

Ciekawy design strony internetowej zachęca do skorzystania z usług danej firmy czy zakupu prezentowanych produktów.

Outsourcing marketing

Usługa outsourcingu Twój Prywatny Dział Marketingu pozwala przenieść ciężar prowadzenia działań marketingowych na profesjonalny zespół ekspertów. Może być uzupełnieniem kompetencji i wsparciem dla wewnętrznego działu marketingu, jak również, może odpowiadać za wszystkie działania marketingowe firmy, będąc zewnętrznym działem marketingu. Kompleksowa obsługa realizowana jest w ramach minimum rocznej umowy abonamentowej i opiera się na strategii marketingowej firmy. Jeśli zgłaszająca się do nas firma nie ma spisanej strategii marketingowej lub jej po prostu nie ma, to zanim podejmiemy się prowadzenia działań marketingowych, budujemy strategię marketingową dopasowaną do zakresu działań firmy i do budżetu.

Content marketing

Marketing treści ma na celu m.in. pozyskanie stałego grona klientów.

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie ma na celu zwiększenie widoczności witryny w organicznych wynikach wyszukiwania po wprowadzeniu konkretnej frazy.

Kampanie reklamowe

Stosowanie kampanii reklamowej charakteryzuje się realizacją firmowych celów w możliwie krótkim czasie.

Social media

Dzięki firmowej obecności w social mediach możemy wzbudzić zainteresowanie marką, efektywnie dotrzeć z firmową ofertą i zbudować lojalność w stosunku do produktów.

Marketing internetowy

Nasze ralizacje

    Porozmawiajmy!

    Nasz ekspert zupełnie bezpłatnie podpowie możliwe rozwiązania. Kto wie, może to przedsmak wspaniałej współpracy?

    Lub zadzwoń bezpośrednio:
    +48 660 460 196