OD POMYSŁU DO REALIZACJI

Napisz, zadzwoń, przyjdź!

Wydawnictwo na zlecenie

Czym jest custom publishing?

Publikacje custom publishing otaczają nas ze wszystkich stron. Może nie zawsze zdajesz sobie sprawę, ale istotne jest, że jest to jedno z narzędzi marketingowych. Firmy nadal wykorzystują potencjał drzemiący w tym rodzaju działań marketingowych. Bezsprzecznie do najpopularniejszych z nich można wymienić czasopisma firmowe. Natomiast jest to dopiero początek. Z pewnością w ramach publikacji custom publishing można wymienić również czasopisma branżowe, albumy, książki oraz wydania elektroniczne. Jako agencja reklamowa świadczymy usługi, które wesprą Cię w wydaniu Twojej publikacji. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz zespołowi specjalistów pomożemy Ci wydać gazetkę firmową, czasopismo branżowe czy też książkę!

Już teraz zapytaj o ofertę! 

Kliknij przycisk poniżej, a nasz specjalista w ciągu 24h skontaktuje się z Tobą.

czym jest custom publishing

Dlaczego warto wydać publikację custom publishing?

Budowanie relacji i lojalności

Wydawanie publikacji, która regularnie trafia w ręce Twoich klientów, buduje relacje. Dlatego Twoi klienci będą wyczekiwać wydania, aby móc zapoznać się z najnowszymi artykułami. Dzięki temu będą czuć się częścią Twojego biznesu — będą blisko Ciebie. Z pewnością publikacje custom publishing docierają nie tylko do Twoich klientów, ale również zainteresowanych. Najpierw odbiorca będzie stałym czytelnikiem, dopiero później klientem. Ale dzięki tej publikacji niewątpliwie będzie to świadoma decyzja!

Dostarczanie fachowej wiedzy

Nie chciałbyś otrzymywać czasopisma z nowinkami w Twojej branży? No właśnie! Dzisiaj fachowa wiedza jest na wagę złota. Praktycznie w każdej branży znajdziesz oddane grono, które gorąco będzie zainteresowane informacjami. Przede wszystkim mogą to być aktualności z branży, rynku czy też nowinki technologiczne. Nieważne czy będzie to pismo specjalistyczne, czy hobbystyczne — wartościowy content znajdzie swojego odbiorcę.

efektywność

Efektywność

Custom publishing to publikacje wydawane na zlecenie klienta. W związku z tym oznacza to, że jest to kanał „własny” klienta i marki zewnętrzne nie ingerują w niego. Bez wątpienia należy też wspomnieć, że kiedy w mediach cyfrowych rośnie zjawisko blokowania reklam, czasopismo trafia do rąk subskrybenta. W dzisiejszym świecie sprzedaży na kupno danego produktu wpływ mają relacje klient-firma. Dlatego dzięki publikacjom custom publishing z pewnością to osiągniesz!

Wycena custom publishing

Jeśli potrzebujesz informacji ile będzie kosztować zlecenie wydania publikacji custom publishing, wyślij zapytanie. W ciągu 24h nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Custom publishing - rodzaje publikacji

Jak już wiesz custom publishing to narzędzie marketingowe. Wykorzystuje ono techniki wydawnicze, aby osiągnąć przewagę konkurencyjną. W jej rozumieniu chodzi przede wszystkim budowanie świadomości marki i oraz jej umacniania. Publikacje custom publishing budują lojalność klientów, poprawiają komunikację wewnątrz firmy i pozyskują nowych klientów. W ramach custom publishing wchodzą takie publikacje jak:

Gazetki i biuletyny firmowe

Materiały firmowe sprzyjające zaangażowaniu pracowników, polepszeniu komunikacji i zwiększeniu zasięgu najważniejszych informacji w obrębie firmy.

Czasopisma branżowe

Działają w dwóch obszarach: specjalistycznej oraz hobbystycznej. Wyróżniają się fachową wiedzą, którą dzieli się wydawca. Czasopismo branżowe stanowi kompetentne źródło wiedzy, po które sięgają najbardziej zainteresowani.

Książki i albumy

Jedno z najszerszych segmentów custom publishing. Zaliczają się do tego grona książek i albumów. Nie ma znaczenia czy są pisane na skalę światową, czy lokalną.

Digital publishing

Wszelkie publikacje w wersji elektronicznej. Mowa tutaj o newsletterach, e-book’ach, czasopismach cyfrowych.

wydawnictwo czasopism firmowych

Nasza oferta

Wybierz zakres działań jaki chcesz nam zlecić

Konsultacja

Myślałeś o swojej publikacji custom publishing, ale nie wiesz, który będzie najefektywniejszy? Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci w tym wyborze. Ustalimy, który rodzaj będzie najlepszym rozwiązaniem oraz w jakiej częstotliwości. Zajmiemy się również określeniem tematyki, którą będą zainteresowani Twoi odbiorcy.

copywriting

Copywriting

Zleć nam napisanie tekstów do Twoich publikacji. Będą one oryginalne, ciekawe i przepełnione unikatową treścią. Dzięki takim tekstom zwrócisz uwagę odbiorców. Wywołasz u nich zainteresowanie i zaciekawienie.

redakcja i korekta

Redakcja i korekta

Masz zespół ludzi, tematy i napisane artykuły. Brakuje Ci tylko ich sprawdzenia, zanim je opublikujesz. U nas możesz zlecić wykonanie korekty i redakcji już napisanych tekstów. Czuwamy nad poprawnością stylistyczną i gramatyczną!

Twój grafik jest przeciążony pracą? Szukasz nowego studia graficznego? Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie projektowania. Dobierzemy odpowiednie zdjęcia, zaprojektujemy nowoczesny layout, a nawet wykonamy sesję fotograficzną! Na sam koniec wykonamy skład publikacji do odpowiedniego formatu.

drukarnia

Druk

Dysponujemy parkiem maszynowym, dzięki któremu wydrukujemy i złożymy Twoją gazetkę firmową, czasopismo branżowe czy też książkę.

    Porozmawiajmy!

    Nasz ekspert zupełnie bezpłatnie podpowie możliwe rozwiązania. Kto wie, może to przedsmak wspaniałej współpracy?

    Lub zadzwoń bezpośrednio:
    +48 660 460 196