OD POMYSŁU DO REALIZACJI

Napisz, zadzwoń, przyjdź!

Różne materiały - jedno miejsce

Materiały reklamowe

Choć materiały reklamowe nie są wymagane, to wiele firm i tak nie wyobraża sobie bez nich funkcjonowania. Z pewnością dlatego, że są praktyczne, a poprzez ich użycie możemy w sposób odpowiedni zareklamować firmę. Dzięki rozmaitości materiałów reklamowych (gadżety z logo, firmowe druki, segregatory czy pudełka) mamy możliwość pozyskania klientów i sprzedaży w każdym możliwym miejscu. Jeśli i Ty, jako firma, dostrzegasz ich potencjał — skontaktuj się z nami. Umożliwimy Ci realizację różnych materiałów reklamowych w jednym miejscu, bez konieczności współpracowania z różnymi dostawcami.

Sprawdź naszą ofertę! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kliknij przycisk poniżej, a nasz specjalista w ciągu 24h skontaktuje się z Tobą.

materiały reklamowe projektowanie i wydruk

Materiały reklamowe

Gadżety z logo cieszą się popularnością w wielu przedsiębiorstwach. Są miłym i niejednokrotnie praktycznym giftem dla pracowników czy kontrahentów firmy. W naszej ofercie posiadamy zarówno proste gadżety, tj. długopisy z logo czy smycze reklamowe), jak i skomplikowane wariacje w postaci gadżetów markowych czy też elektronicznych. Nie sposób też zapomnieć o eko gadżetach, które stanowią idealne uzupełnienie proekologicznych działań firm.

Materiały reklamowe drukowane są podstawowym elementem marketingu. Moglibyśmy wymieniać w nieskończoność ich rodzaje, jednak do podstawowych z nich należą: wizytówki, teczki ofertowe, ulotki, katalogi produktowe czy torby reklamowe. W naszej agencji zaplanujesz je od A do Z — od projektu, aż po druk. Co więcej, zyskasz też kontrolę nad przebiegiem produkcji, gdyż dysponujemy własnym parkiem maszynowym.

Oferta materiałów reklamowych

Wybierz produkt dla Twojej firmy

katalogi firmowe, materiały reklamowe

Katalogi firmowe pozwalają na prezentację oferty czy firmy. Dzięki nim możesz zaprezentować się nowym klientom, a tym obecnym — pozostawić materiał, do którego będą mogli wrócić. Możesz też zdecydować się na wersję katalogu wizerunkowego, który przedstawi Twoją firmę czy zakres posiadanej oferty.

 

Pamiętaj — to Ty decydujesz o formie, a więcej na temat katalogów firmowych znajdziesz TUTAJ.

beauty organizer

Segregatory firmowe świetnie sprawdzają się jako organizery, prezentery, a także do segregacji wszelkich kart podarunkowych. Wiele firm wykorzystuje je również jako wzorniki czy okładki do menu

 

Segregatory firmowe można dowolnie personalizować, wykorzystując szeroki potencjał uszlachetnień. Każdy segregator projektujemy według indywidualnych wytycznych, tak aby spełnić oczekiwania praktyczne oraz wizualne każdego klienta.

pudełko z logo firmy

W ostatnich latach firmowe opakowania zyskały na popularności. Wizualny odbiór jest zatem coraz ważniejszy, dlatego dbamy o to, aby nasze produkty wpisywały się w najnowsze trendy i na długo pozostawały w pamięci obdarowywanych klientów.

 

Jeśli i Ty szukasz pudełka z logo lub innego opakowania — zgłoś się do nas! Wspólnie wykreujemy wyjątkowe opakowanie, które będzie zgodne z produktem lub filozofią Twojej firmy.

Więcej o ofercie opakowań możesz przeczytać TUTAJ.

gadżety reklamowe

Gadżety z logo są praktycznie wszędzie. Na evencie, konferencji czy zwyczajnie — w biurze.

Największą popularnością cieszą się gadżety praktyczne, a więc takie, które przydadzą się podczas zakupów, pracy czy podróży. Nie zapominajmy również o tych, które stały się stałym narzędziem pracy wielu pracowników, jak długopisy czy miarki zwijane/drewniane.

Zgłoś się do nas, poznaj naszą ofertę i znajdź gadżet dla siebie!

Wycena

Nie znalazłeś tego czego szukasz? Wyślij do nas zapytanie.

Jeśli potrzebujesz wyceny materiału reklamowego, którego tutaj nie znalazłeś – napisz do nas.

Uszlachetnij swoje materiały reklamowe

Bestsellery wyróżniające druk

Lakier UV

Lakier UV to bardzo znane uszlachetnienie w umiarkowanej cenie, które można wykorzystać wybiórczo lub na całym projekcie druku. Zdobienie to nanosi się na matową powierzchnię — najczęściej pokrytą folią matową lub aksamitną.

Lakier wypukły 3D

Lakier wypukły jest przeźroczysty, ale dzięki swoim właściwościom świetnie sprawdzi się również na drobnych elementach. Wykorzystanie tego zdobienia pozwala na uzyskanie różnej struktury wyczuwalnej pod palcami. Dzięki niemu możesz tworzyć najbardziej skomplikowane wzory!

Lakier piaskowy

Lakier piaskowy to jedno z mniej znanych uszlachetnień. Wyróżnia się chropowatą strukturą, przypominającą ziarenka piasku. Zdecydowanie najlepiej wygląda na większych elementach czy powierzchniach. Ze względu na rzadkość występowania, może stać się Twoim wyróżnikiem.

Liquid Metal

Naszym zdaniem Liquid Metal to najbardziej efektowne zdobienie, którego możliwości są nieograniczone. Wprowadza efekt wypukłości, który jest nanoszony na powierzchnię matową. W ramach tego uszlachetnienia masz do wyboru 11 kolorów, dlatego znajdzie się ten idealny do Twojego projektu graficznego.

Hot Stamping

Hot Stamping to ekskluzywne zdobienie o zdumiewającym efekcie. Połączenie złocenia lub srebrzenia z tłoczeniem to sposób na nadanie prestiżu Twoim materiałom reklamowym.

Chip NFC

Co prawda, chip NFC nie należy do uszlachetnień druku, ale zdecydowanie jest bestsellerem w naszej ofercie! Jego działanie jest proste i nie wymaga żadnych aplikacji. Dzięki zastosowaniu tej technologi połączysz działania offline'owe z online'owymi.

Dzięki nam zyskujesz więcej

Korzyści wynikające ze współpracy z nami

Dzięki współpracy z naszą agencją korzystasz z naszego doświadczenia i fachowej wiedzy. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie materiały reklamowe, zaprojektujemy je i wykonamy tak, aby spełnić Twoje oczekiwania. Od wielu lat drukujemy dla największych firm w Polsce, działających w wielu branżach. Wiemy, co sprawdza się najlepiej i z czego warto skorzystać.

Wybierając naszą agencję reklamową, możesz zrealizować kilka różnych materiałów firmowych. Dzięki temu oszczędzisz czas — będziesz w kontakcie z jednym opiekunem, a nie z wieloma firmami. W końcu łatwiej jest dopilnować tematów, których realizacja znajduje się w obrębie jednej firmy.

Dbamy o to, abyś spędził jak najmniej czasu na wyszukiwanie, doszkalanie czy szukanie idealnych rozwiązań. Do Twojej dyspozycji oddajemy specjalistów w kilku dziedzinach. Znamy Cię i nie musisz po raz kolejny tłumaczyć nam działań Twojej firmy. Nie musisz też przesyłać ponownie logotypów czy innych podstawowych materiałów.

    Porozmawiajmy!

    Nasz ekspert zupełnie bezpłatnie podpowie możliwe rozwiązania. Kto wie, może to przedsmak wspaniałej współpracy?

    Lub zadzwoń bezpośrednio:
    +48 660 460 196