OD POMYSŁU DO REALIZACJI

Napisz, zadzwoń, przyjdź!

Artystyczny zamysł

Studio graficzne

Nasze studio graficzne obsługuje firmy z całej Polski. Nieważne czy jesteś z Katowic, Warszawy czy Wrocławia. Jesteśmy dla Ciebie!

Czy wiesz, że projektowanie graficzne jest szeroką dziedziną sztuki, która w obecnych czasach wymaga nie tylko odpowiedniej wiedzy, wyobraźni czy „artystycznego zmysłu”, ale i odpowiedniego zaplecza technicznego? Ważne jest również stałe podążanie za aktualnymi trendami, a to wszystko pozwala na realizację nawet najbardziej śmiałych projektów w tak różnorodnych obecnie mediach.

Zacznijmy działać! Nasze studio graficzne jest do Twojej dyspozycji!

Kliknij przycisk poniżej, a nasz specjalista w ciągu 24h skontaktuje się z Tobą.

studio graficzne kreatywna agencja reklamowa

Etapy współpracy z naszym studiem graficznym

Zobacz jak pracujemy

KROK 1

Briefing

Dobry start to połowa sukcesu! Bez tego ani rusz. Jest to ważny element współpracy ponieważ dostarcza grafikowi niezbędnych informacji na temat Twojej firmy oraz wytycznych do przygotowania projektu. Rzetelnie przygotowany brief przynosi korzyści dla obu stron i zwiększa prawdopodobieństwo osiągnięcia pożądanych rezultatów.

KROK 2

Analiza

Brief wypełniony? Zatem czas na jego analizę. Na tym etapie weryfikujemy dostarczone przez Ciebie dane i ustalamy wstępne założenia projektu. Określamy także estetykę, w jakiej będziemy się poruszali.

KROK 3

Debriefing (opcjonalnie)

Debriefing to nic innego niż weryfikacja czy zebrane dane są wystarczające. W końcu twarde dane i fakty sprawdzają się lepiej niż domysły. Na tym etapie grafik może zadać dodatkowe pytania, aby uzupełnić informacje, które otrzymał do tej pory. Wszystko po to, aby uzyskana wiedza przełożyła się na swobodne projektowanie. Oferta ``szyta na miarę`` wymaga dodatkowych pytań, doprecyzowania niejasnych kwestii czy chociażby potwierdzenia, że dobrze zrozumieliśmy założenia.

Krok 4

Wstępne szkice

Rozpoczynamy pierwsze prace nad projektem. Zanim jednak otrzymasz ostateczne projekty grafik przygotuje kilka wstępnych. Będą one połączeniem inspiracji z doświadczeniem, a także eksplozją pomysłów - wszystko po to, byś wytypował te najbardziej trafione. Na tym etapie to Ty decydujesz co sprawdza się najlepiej, zgodnie z obranym celem firmowym i grupą docelową.

KROK 5

Projekty docelowe

To moment kluczowy ponieważ na tym etapie otrzymujesz finał wspólnej pracy z grafikiem - projekt docelowy. Połączenie wyobraźni graficznej, Twoich wytycznych i uwag z poprzedniego etapu.

Krok 6

Akceptacja

To ostatni etap w projektowaniu graficznym. Jest to informacja, że zaakceptowałeś projekt nie tylko pod względem graficznym, ale również tekstowym. Wszystko się zgadza, więc Twoja akceptacja oznacza dla grafika, że może przygotować plik w takiej formie, jakiej będziesz potrzebować.

Oferta studia graficznego

Wybierz jaki obszar projektowania graficznego Cię interesuje

Identyfikacja_wizualna

Każdej marce rywalizującej z innymi firmami na rynku niezbędna jest dobra identyfikacja wizualna. Jej zadaniem jest czytelne zakomunikowanie o głównych wartościach firmy, zaangażowanie klienta, zdobycie jego zaufania i finalnie – zawiązanie z nich trwałych relacji. Identyfikacja wizualna to główne narzędzie, które ma efektywnie (i efektownie) kreować wizerunek marki na rynku.

 

Właściwe zaprojektowanie systemu identyfikacji wizualnej jest szczególnie istotne na początku działalności firmy, kiedy to firma po raz pierwszy komunikuje się z otoczeniem.

 

W naszym studiu graficznym realizujemy zarówno redesign, jak i projektowanie całościowe spójnych systemów identyfikacji wizualnej firmy. Powierzając nam jej zdefiniowanie, masz pewność, że wyróżnisz się na tle konkurencji.

Głównym elementem identyfikacji wizualnej jest logo, które dobrze zaprojektowane buduje wizerunek marki/firmy. Dlaczego tak jest? Bo wpływa pozytywnie na emocje odbiorcy (czyt. klienta), wyróżnia się spośród innych, sprawia, że marka jest szybko zapamiętywana i odpowiednio kojarzona. Jako podstawowy element systemu identyfikacji wizualnej powinno być projektowane ze szczególną dbałością.

 

Źle i nieprofesjonalnie zaprojektowane logo w najlepszym przypadku pozostanie niezauważone, a w najgorszym – stanie się przeszkodą w rozwoju firmy/marki. Może również zachwiać jej wizerunkiem marketingowym, a ten nie odbudowuje się zbyt szybko.

 

Przez ostatnie 30 lat wykonaliśmy wiele projektów odświeżających logo, będących redesignem istniejącego znaku czy też całkowitym, kompletnym projektem (wraz z Księgą Znaku) dla różnych firm, o różnym profilu działalności. Każdy z nich odznaczał się szczególną starannością i był poprzedzony analizą rynku.

Fotografia reklamowa

Trudno wyobrazić sobie efektowne projektowanie graficzne bez odpowiedniego zaplecza zdjęciowego. Ładne rzeczy nie tylko przykuwają naszą uwagę, ale i są łatwiej zapamiętywane oraz kojarzone jako bardziej wartościowe. To dobry sposób by podkreślić wysoką jakość czy profesjonalizm.

 

Bogaty bank zdjęć umożliwia nam swobodne komponowanie materiałów zdjęciowych dedykowanych wielu branżom, a także stosowanie ich w dowolnej skali.

 

Należy jednak pamiętać, że nic nie jest w stanie zastąpić sesji zdjęciowej. Sesja aranżowana, zdjęcia typu makro czy nawet zdjęcia budynków i hal produkcyjnych świetnie sprawdzą się do publikacji w portfolio, ofercie czy też przybliżą klientom środowisko, w którym działa Twoja firma. Dlatego w swojej ofercie proponujemy również wykonanie sesji zdjęciowej oraz starannej, profesjonalnej obróbki graficznej.

Od wielu lat częstym przedmiotem prac w naszym studiu graficznym jest szeroko rozumiana grafika reklamowa. Obejmuje ona różne rodzaje materiałów, takich jak: ilustracje, infografiki, etykiety, magazyny, katalogi, reklamy zewnętrzne, zaproszenia, plakaty, legitymacje, druki okolicznościowe itd.

 

Tego typu usługi graficzne są potrzebne zarówno małemu przedsiębiorcy, jak i korporacyjnej spółce. Najlepszym tego przykładem są nasi odbiorcy, pochodzący z różnych branż – spożywczej, sportowej, kosmetycznej, jak i przemysłowej.

 

Dzięki naszemu rozbudowanemu doświadczeniu masz pewność, że sprostamy każdemu wyzwaniu. Nie zwlekaj – przyjdź i wykreujmy coś razem!

Materiały reklamowe

Ciekawym i przyjemnym urozmaiceniem pracy w studiu graficznym (a czasami nie lada wyzwaniem) są materiały reklamowe. Najczęściej wykonujemy je z powodu zbliżającej się okazji – tj. eventu firmowego, targów, imprezy firmowej, zbliżających się świąt, ważnego spotkania biznesowego. Okazje można wymieniać w nieskończoność!

 

Różnorodność dostępnych na rynku materiałów reklamowych sprawia, że ich personalizacja każdorazowo jest dla nas pracą indywidualną, oryginalną i ukierunkowaną na najbardziej satysfakcjonujący, spektakularny efekt końcowy. Wszystko to wynika ze świadomości, iż niebanalnie wykonany materiał firmowy może być bardzo skutecznym i chętnie przyjmowanym elementem budowania wizerunku firmy oraz relacji biznesowej z klientem.

Wycena projektu graficznego

Ile zapłacę za usługi graficzne?

Jeśli potrzebujesz informacji ile będzie kosztowało projektowanie, wyślij zapytanie. W ciągu 24h nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

3 cechy dobrego projektu graficznego

Dobre wrażenie z odbioru grafiki to podstawa! Harmonia i symetria w projekcie są niezwykle ważne ponieważ nadają projektowi spójność, prostotę i równowagę. Zasada ta wpływa na przemyślane zaprojektowanie. Symetryczny design wywiera efekt na naszą podświadomość. Jesteśmy przyciągani przez zbalansowane obrazy i wydaje nam się, że są one bardziej estetyczne, niż ich asymetryczne odpowiedniki.

Odpowiednio dobrany font potrafi oddać nastrój marki i nadać projektowi duszę. Przykładowo marka, która stawia na elegancję potrzebuje smukłych i minimalistycznych kształtów. Z kolei bardzo nowoczesna firma, której grupą docelową jest młodzież może pokusić się o dużo większe szaleństwo i wybrać czcionki zdecydowane i odważne. Nawet najlepsze fotografie i świetnie dobrane kolory nie uratują projektu, kiedy użyjemy źle dobranej typografii, która nijak nie przystaje do komunikatu.

Paleta barw powinna korespondować z tą użytą w identyfikacji wizualnej marki, czyli z logo, innymi materiałami graficznymi czy stroną internetową. Każdy z tych kolorów posiada inne cechy i niesie za sobą inny ładunek emocjonalny, który kierujemy do odbiorcy. Warto o tym wiedzieć, żeby budować przekaz w świadomy sposób. Niewątpliwie kolor ma znaczenie w życiu i w projektowaniu!

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Jak długo powstaje projekt graficzny?

Czas wykonania projektu jest uzależniony od tego co będziemy projektować. Średni czas oczekiwania na pierwsze szkice to 2-3 dni roboczych po ustaleniu wszystkich wytycznych oraz przesłaniu wszystkich materiałów.

Ile projektów będzie przedstawionych do danego tematu?

W naszej ofercie możesz wybrać jedną z dwóch opcji przygotowania projektu:

 • standard – 2 wstępne projekty, z czego wybierasz jeden do dopracowania,
 • premium – 3 wstępne projekty, z czego wybierasz jeden do dopracowania

Jakie materiały muszę przesłać na wstępie?

Do rozpoczęcia prac graficznych będziemy potrzebować:

 • wypełnionego brief’u,
 • przesłania księgi znaku i/lub systemu identyfikacji,
 • materiałów zdjęciowych – jeśli są wymagane,
 • zredagowanych tekstów, które mają znaleźć się w projekcie.

Jakich informacji potrzebujecie aby przygotować wycenę? Czy wycena jest darmowa?

Abyśmy mogli wycenić dla Ciebie projekt, potrzebujemy wiedzieć co potrzebujesz oraz jaki zakres prac grafik będzie wykonywać, np. czy oprócz samego projektu będzie potrzeba zaprojektowania infografiki, ikon czy wymagane będą zasoby zdjęciowe agencji.

Wycena jest darmowa.

W jakim formacie otrzymam projekt graficzny?

Formaty projektów uzależnione są od tego czego potrzebujesz. Standardowo przygotowujemy plik w krzywych w pdf’ie.

Możemy również przygotować plik:

 • drukarski,
 • grafikę w jpg

Kto jest właścicielem praw autorskich do projektów? Czy otrzymam plik otwarty?

Właścicielem praw autorskich pozostaje agencja.

Na życzenie klienta oraz za dodatkową dopłatą udostępniamy plik otwarty wraz z przekazaniem majątkowych praw autorskich.

Czy zlecając kolejne materiały otrzymam jakiegoś opiekuna?

Tak, jak najbardziej. Od samego początku zostaniesz objęty opieką Acount Manager’a, który będzie z Tobą na każdym etapie zamówienia.

Czy przy przyszłych pracach graficznych, będę współpracować z tym samym grafikiem?

Do konkretnego klienta przypisujemy określonego grafika, który będzie współpracować z Tobą w przyszłości.

Jak jeszcze możemy Ci pomóc?

Zobacz inne usługi w Grupie Infomax

Wyróżnij Twoje materiały reklamowe dzięki szerokim możliwościom uszlachetnienia. Nasi graficy znają kilkanaście technologii uszlachetnień, dzięki czemu z pewnością dobiorą dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Druk materiałów reklamowych

Druk

U nas nie tylko zlecisz projektowanie, ale dzięki własnemu parku maszynowemu od razu możesz go u nas wydrukować. Dobierzemy odpowiedni papier, technologię druku i pomożemy w zakresie wykończenia materiałów.

Web design

Webdesign

Nasi graficy zaprojektują dla Ciebie również firmową stronę www czy landing page. Świat czyta obrazem, więc to ważne, aby Twoje strony internetowe były dobrze zaprojektowane wizualnie. Projektujemy nowocześnie, zachowując przy tym czytelność i przejrzystość.

Grafiki webowe

Grafiki webowe

Projektujemy grafiki w Social Mediach, na blog lub pojedyncze grafiki na stronę firmową. Pop-up'y i bannery również. Wszystko w ramach jednego Systemu Identyfikacji Wizualnej, dzięki czemu od razu rzuci się w oczy odbiorcy spójność wizerunkowa Twojej marki.

  Porozmawiajmy!

  Nasz ekspert zupełnie bezpłatnie podpowie możliwe rozwiązania. Kto wie, może to przedsmak wspaniałej współpracy?

  Lub zadzwoń bezpośrednio:
  +48 660 460 196