OD POMYSŁU DO REALIZACJI

Napisz, zadzwoń, przyjdź!

Zespół

Konsekwentnie budujemy marketing Twojej marki

Każdego dnia zderzamy świeże pomysły z marketingową wiedzą i doświadczeniem, by efektywnie realizować projekty dla naszych Klientów. Stawiamy na przejrzystą komunikację oraz dogłębne zrozumienie potrzeb, ponieważ to filary długofalowej współpracy i owocnych rezultatów. Poznaj ekspertów, którzy będą wspierać Twój biznes!

outsourcing marketingu

Elastyczność

Współpraca na miarę Twoich potrzeb. Indywidualnie podchodzimy do realizacji każdego projektu, dobierając właściwe formy i kanały działań.

Kompetencje

W Grupie Infomax na Twój biznes pracuje ponad 30 specjalistów z obszaru marketingu online i offline oraz poligrafii. O reklamie wiemy wszystko.

Doświadczenie

Niemal 30 lat i setki zrealizowanych projektów. W Grupie Infomax współpracujesz z ekspertami, którzy wiedzą, jak efektywnie pokierować Twoim marketingiem.

Rzetelność

Szczegółowe analizy, pomysłowe kreacje i zaangażowanie na każdym etapie działań to sekret naszych dopracowanych w detalach, wysokiej jakości projektów.

CSR

#WięcejDobra Od Nas Dla Nich

W Grupie Infomax wierzymy, że na wielki efekt składają się setki małych działań. Dlatego od lat wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, Polski Czerwony Krzyż oraz Szlachetną Paczkę. Przekazujemy również terminarze oraz inne produkty na aukcje charytatywne. Dla Fundacji Petralana tworzymy kalendarz “Śląsk nie jest czarno-biały”, a środki z jego sprzedaży trafiają do podopiecznych Fundacji.

W 2015 roku właściciel firmy, Grzegorz Bielejec, otrzymał nagrodę w Konkursie Fair Play za pomoc w uratowaniu życia wspinacza podczas wyprawy na Broad Peak Midle. Aktywnie działamy również na rzecz Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki.

Elżbieta

CEO

Grzegorz

CEO

Katarzyna

Team Manager

Kinga

Business Development Manager

Dorota

Project Manager

Krystian

Account Manager

Klaudia

Project Manager

Katarzyna

Strategy & Marketing Manager

Żaneta

Project Manager (digital)

Ewa

Project Manager

Karolina

Graphic Designer

Tomasz

Graphic Designer

Lena

Marketing Manager