OD POMYSŁU DO REALIZACJI

Napisz, zadzwoń, przyjdź!

Zdjęcia, które sprzedają

Fotografia reklamowa

Prowadzisz sprzedaż produktów? Chciałbyś rozszerzyć swój sklep o kolejny asortyment? A może zastanawiasz się co zrobić, aby przykuć uwagę użytkownika jeszcze bardziej?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, chociaż na jedno pytanie to znaczy, że szukasz rozwiązania, które ułatwi Ci prezentację Twoich produktów i zależy Ci na ich najlepszym przedstawieniu.

Dobrze trafiłeś, ponieważ właśnie tym zajmuje się nasza agencja.

Dołożymy wszelkich starań, aby fotografia reklamowa ułatwiła Ci realizację Twoich zamierzeń. Pomożemy szybko i skutecznie podnieść jakość Twojej sprzedaży, poprzez właściwie dobraną prezentację produktów.

Nie potrzebujesz profesjonalnego sprzętu ani specjalisty. Nasza agencja pomoże Ci wykonać sesję, jakiej aktualnie potrzebujesz.

Dzięki profesjonalnemu sprzętowi, którym dysponujemy- ALPHASHOT XL -wykonamy dla Ciebie zdjęcia produktów w formie packshotów, zdjęć obrotowych 360 stopni, a nawet filmu.

Zaproponowane przez nas zdjęcia reklamowe przedstawią Twój produkt w sposób profesjonalny i estetyczny.

Profesjonalna fotografia reklamowa to odpowiedź na Twoje zapotrzebowania!

Czas działać! Kliknij przycisk poniżej, a nasz specjalista w ciągu 24h skontaktuje się z Tobą.

fotografia reklamowa

Jakie zdjęcia robimy?

Zdjęcia z usuniętym tłem lub na białym tle to jedne z bardziej popularnych zdjęć, które wykorzystywane są w fotografii produktowej. Pokazują obiekt w najlepszej postaci, oddają jego kształt, fakturę, kolor. Dzięki prostej formie skupiają na sobie uwagę odbiorcy. Profesjonalnym przedstawieniem Twoich produktów, zadbasz o to, aby Twoja sprzedaż wzrosła. Jak widać, w fotografii reklamowej jest to szczególnie ważne!

Realia dzisiejszej sprzedaży internetowej opierają się na wdrożeniu jak najlepszych i innowacyjnych metod prezentowania walorów wizualnych oferowanych produktów. Zdjęcia obrotowe 360 idealnie wpasowują się w aktualne zapotrzebowania rynku. Zdjęcia 360° nazywane są również packshotem obrotowym. Wykonywane są one w profesjonalnym studiu przy oświetleniu stałym. Proces powstawania tego typu fotografii polega na wykonaniu serii zdjęć produktu w trakcie ruchu na platformie obrotowej i połączeniu ich w efektowną prezentację dającą możliwość obejrzenia produktów z każdej strony. Od teraz każdy klient, który będzie oglądać Twój produkt, zobaczy go dokładnie ze wszystkich stron! Dodatkowy atut : pojedyncze zdjęcia z prezentacji możesz wykorzystać jak typowy packshot.

Dzięki sprzętowi, którym dysponuje nasza agencja, ALPHASHOT XL możemy wykonać w szybki sposób filmy prezentujące produkt. To świetna możliwość stworzenia formatu video, który w XXI wieku jest już przyjęty jako jeden ze standardów prezentowania oferty sprzedażowej. W marketingu format video świetnie się sprawdza i pozwoli Ci wyróżnić Twoje produkty w internecie.

Wycena wykonania fotografii reklamowej

Ile zapłacę za wykonanie zdjęć produktowych?

Jeśli potrzebujesz informacji ile będzie kosztowała sesja fotografii produktowej, wyślij zapytanie. W ciągu 24h nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Wykonujemy zdjęcia produktowe, wykorzystując ALPHASHOT XL.

Wybierając ten sprzęt do fotografii reklamowej, sugerowaliśmy się najwyższą jakością zdjęć i filmów różnych produktów. Dzięki niemu mamy możliwość wykonania trzech elastycznych rozwiązań w zakresie fotografii produktowej:

 • zdjęcia typu packshot,
 • zdjęcia obrotowe 360 stopni,
 • filmy.

Dedykujemy ten sprzęt w kilku rodzajach fotografii reklamowej:

fotografii produktowej dla elektroniki

Sprzęty elektroniczne i akcesoria wymagają idealnego odzwierciedlenia, dlatego tak ważne jest, aby fotografie były wyraźne, ostre i szczegółowe.

W tego typu fotografii reklamowej niewątpliwe ważne będą szczegóły. Detale oraz zaprezentowanie produktu z każdej strony, w formie zdjęć 360 stopni, da kupującemu pełen obraz prezentowanego produktu.

fotografii produktowej narzędzi i sprzętów

Wykonamy dla Ciebie zdjęcia produktowe narzędzi tradycyjnych, jak i sprzętu do 40kg.

Na tle konkurencji widać, że zdjęcia reklamowe powinny być doszlifowane i jak najlepszej jakości.

Fotografia reklamowa powinna pokazać to, co jest najważniejsze z punktu widzenia klienta. Nasza agencja reklamowa, wykorzystując nasz sprzęt ALPHASHOT XL, jest w stanie to dla Ciebie zrobić.

fotografii produktowej butów

Tutaj z pewnością sprawdzą się najlepiej zdjęcia typu packshot oraz zdjęcia obrotowe 360 stopni.

Zazwyczaj fotografuje się jednego buta, ponieważ tak łatwiej zadbać o standaryzację. Ważne będzie również sfotografowanie detali i szczegółów obuwia.

Zapoznanie odbiorców z fotografią reklamową w tak dopracowany sposób finalnie zapewni zwiększoną sprzedaż produktów.

fotografii produktowej dla e-commerce

Fotografia reklamowa w dzisiejszym świecie ma ogromne znaczenie. Klienci sklepów internetowych kupują oczami. Dlatego tak ważna jest inwestycja w dobre jakościowo zdjęcia.

Pamiętaj, potencjalny klient znacznie chętniej kupi coś, co spodoba mu się na zdjęciu. Aby tego dokonać, potrzebujesz przyciągających uwagę fotografii.

Fotografia reklamowa, zdjęcie reklamowe, może znacznie przyśpieszyć proces zakupowy.

Dlatego to takie ważne, aby zdjęcia produktów w Twoim sklepie były spójne i profesjonalne.

Skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie i Twojej firmy ofertę skrojoną do Twoich indywidualnych potrzeb.

fotografia produktowa

  Porozmawiajmy!

  Nasz ekspert zupełnie bezpłatnie podpowie możliwe rozwiązania.
  Kto wie, może to przedsmak wspaniałej współpracy?

  Lub zadzwoń bezpośrednio:
  +48 660 460 193