OD POMYSŁU DO REALIZACJI

Napisz, zadzwoń, przyjdź!

Czego potrzebuję?

Opakowania

Niemal każdy produkt jest w coś zapakowany. Codzienna konsumpcja wciąż rośnie, a razem z nią potrzeba wyprodukowania opakowań.

Poszukiwanie opakowania może spędzić sen z powiek. Jakie wybrać? Na co zwrócić uwagę? Jesteśmy właśnie po to, aby Cię w tej kwestii wesprzeć. Zajmiemy się Twoim opakowaniem kompleksowo: od pomysłu, przez projekt, aż do realizacji.

Przedstawimy Ci najlepsze rozwiązanie, biorąc pod uwagę jak opakowanie powinno wyglądać, komu będziesz go wręczać i jaki masz na to budżet.

Skorzystaj z naszego wsparcia!

Kliknij przycisk poniżej, a nasz specjalista w ciągu 24h skontaktuje się z Tobą.

opakowania firmowe

Jak działamy?

KROK 1

Pomysł

Większość naszych klientów jest w stanie odpowiedzieć twierdząco na pytania co i komu chcą wręczać. Największą jednak zmorą jest określenie w czym. Jesteśmy po to aby doradzić, wymyślić i zrealizować.
Pomysł to początek naszej wspólnej drogi, jednak postaramy się sprostać Twoim wytycznym i wymaganiom. Dzięki szerokiej wiedzy z zakresu poligrafii i reklamy, wykreujemy produkt, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale również ciekawy!

Krok 2

Projekt

Kiedy pomysł zostanie zaakceptowany przechodzimy do etapu projektowania. Prawie każde opakowanie posiada swój, indywidualny, autorski projekt. W zależności od tego na jakie opakowanie się zdecydujesz, będzie ono wykonane w konkretnej technologii. Oznacza to, że projekt musi być przygotowany w odpowiednim formacie z uwzględnieniem pewnych wytycznych. Nasze studio graficzne jest do Twojej dyspozycji. Zaprojektuje dla Ciebie projekt koperty, obwoluty czy ozdobnego pudełka.

KROK 3

Prototyp

Prototyp stanowi przedmiot badań i prób. Wykonanie prototypu opakowania ma na celu sprawdzenie go przed finalną produkcją. Mając przygotowany prototyp, przetestujemy czy sposoby otwarcia i zamknięcia się zgadzają, a samo opakowanie posiada prawidłowe właściwości. Dzięki wykonaniu prototypu opakowania, minimalizujemy ryzyko popełnienia kosztownego błędu w konstrukcji.

Krok 4

Realizacja

Po akceptacji prototypu uruchamiamy produkcję główną. Określamy ostateczne parametry, ustalamy nakład oraz terminy realizacji. Jeśli jest potrzeba produkcji częściowej również ujmujemy to w harmonogramie. Ustalamy pozostałe warunki współpracy. Już nie możemy doczekać się aż zobaczymy pierwsze zrealizowane opakowania!

Oferta opakowań

Jakie opakowanie potrzebujesz?

koperty z nadrukiem

Jeśli chcemy zapakować coś płaskiego i w miarę lekkiego, możemy wybrać najprostsze opakowanie, jakim jest koperta. Indywidualny zadruk podkreśli nasze starania oraz umili dostarczanie produktu.

 

Co więcej: może być zadrukowana w barwach firmowych! Spójność wizerunkowa Twoich materiałów jest ważna i na pewno zostanie zauważona przez Twoich klientów.

 

Przykładem takiej realizacji może być biała kartonowa koperta, w której wręczysz kalendarz ścienny. Takie rozwiązanie zabezpieczy kalendarz przed ewentualnymi uszkodzeniami, a dzięki szerokiej indywidualizacji może posiadać nadrukowane logo, hasło lub pełnokolorową grafikę spójną z projektem kalendarza.

Opakowanie na terminarz, notes

Jednym z prostszych opakowań jest obwoluta lub opaska. Najczęściej stosowana jest na notes, terminarz czy pudełko. To opcja ekonomiczna, jednak z dużą możliwością personalizacji. Możesz nanieść na nie logo firmy, krótkie hasło, a nawet wydrukować autorski projekt.

 

Do wykonania obwoluty możesz wykorzystać papier ozdobny lub ekologiczny. Ze względu już na sam wygląd papieru, najlepiej będzie nanieść jedynie nadruk w postaci loga lub lakieru. Minimalistyczny i elegancki nadruk podkreśli prestiż opakowania.

 

Jeśli opakowanie powinno być zadrukowane w całości, najlepszą opcją będzie zastosowanie powlekanej, sztywnej kredy. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie odzwierciedlić najbardziej skomplikowany projekt czy też nawiązać do key visual’a Twojej firmy.

Reklamowe torby firmowe

Torby reklamowe to praktyczne opakowanie, do którego włożysz nie tylko jeden produkt, ale zestaw gadżetów. W zależności od potrzeb, możesz wybrać jeden rozmiar z kilkunastu dostępnych. W swojej ofercie posiadamy również torby na wino dostępne w czterech rozmiarach.

 

Do Twojej dyspozycji mamy torby z nadrukiem. Na gotowych torbach wykonanych z kraftu wykonujemy nadruk metodą sitodruku. Ze względu na to, że jest to produkt gotowy – możliwości personalizacji ograniczają się jedynie do naniesienia nadruku.

 

Inną opcją są torby reklamowe wykonane metodą offsetową, tj. drukowane indywidualnie na zamówienie klienta. W ramach tej technologii praktycznie nie ma żadnych ograniczeń – wydrukujemy każdą grafikę. Torba będzie nośnikiem Twojej reklamy i wyeksponuje Twoją markę. W zależności jaki efekt chcesz osiągnąć, możesz wybrać folię błysk, matową lub tzw. soft touch. Aby podkreślić niektóre elementy grafiki możesz zastosować dodatkowe uszlachetnienie w postaci lakieru wybiórczego.

Pudełko ozdobne

Pudełka to najefektowniejszy rodzaj opakowań. Bez względu na to czy szukasz pudełka na produkt czy będzie to gift box – wykonamy dla Ciebie takie, aby spełniło swoją funkcję. Zwrócimy uwagę na jego praktyczność oraz na to, jakie funkcje musi spełniać. Doradzimy także w kwestii wizualnej, gdyż dobrze wiemy, że dobranie odpowiedniego rozwiązania jest kluczowe!

 

Możliwości indywidualizacji są tak bardzo szerokie, że tylko wyobraźnia może nas ograniczyć. Możemy zaproponować Ci wykonanie pudełka w papierze ozdobnym, indywidualny zadruk oklejki czy wykorzystanie uszlachetnień, które podkreślą prestiż pudełka.

 

W ramach współpracy zapewnimy Ci kompleksową obsługę: zaprojektujemy, rozrysujemy wykrojniki, wykonamy wkładki kartonowe lub piankowe.

Koperta wysyłkowa z nadrukiem

Koperty wysyłkowe stają się coraz popularniejsze. W dobie aktualnej sytuacji, w której są ograniczone spotkania z kontrahentami i klientami, wychodzimy na przeciw wyzwaniu dostarczenia materiałów reklamowych. W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów kopert wysyłkowych, które umożliwią wysłanie wzorników, katalogów, cenników czy kalendarzy do Twoich klientów.

 

Koperta kartonowa biała z nadrukiem firmowym to jedna z opcji, którą proponujemy. Jest na tyle mocna i gruba, że zabezpieczy Twój materiał reklamowy. Dodatkowo możesz umieścić na niej dowolny nadruk nawiązujący do barw Twojej firmy, hasło przewodnie czy prostą grafikę.

 

Koperta eko – skierowana do klientów, którzy poszukują rozwiązań w zakresie eko. Jeśli potrzebujesz nadrukować na niej swoje logo lub key visual wykonamy nadruk za pomocą sitodruku. Koperta eko świetnie skomponuje się z materiałami wydanymi również w tej stylistyce.

 

Koperta wysyłkowa z rozszerzanym dnem – idealne rozwiązanie przeznaczone do wysyłki więcej niż jednego artykułu reklamowego. Świetnie sprawdzi się w sytuacji kiedy chcesz wysłać do klienta zestaw swoich materiałów firmowych. Możesz skorzystać z opcji nadruku lub całościowego zadruku koperty.

 

Dodatkowo przy wysyłce proponujemy konfekcjonowanie oraz dystrybucję do poszczególnych miejsc – wykonamy dla Ciebie kompleksowo całą usługę, od druku przez pakowanie do wysyłki.

Wycena opakowania

Ile zapłacę za wykonanie opakowania?

Jeśli potrzebujesz informacji ile będzie kosztowało opakowanie, wyślij zapytanie. W ciągu 24h nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Rodzaje opakowań, które u nas znajdziesz

Jedne z najbardziej popularnych pudełek na rynku, tzw. pudełka wykrojnikowe, fasonowe. Dają duże możliwości konstrukcyjne przy zastosowaniu odpowiednich wykrojów. Co ważne, wyjątkowo łatwo jest je uszlachetnić: zaczynając od folii, przez lakiery do tłoczeń wypukłych. Mogą być wykonane zarówno z kartonów graficznych białych, jak i z kartonów barwionych, ozdobnych. Atutem takiego pudełka jest całkowita możliwość indywidualizacji grafiki.

Produkt premium. Jeśli oczekujesz pięknego opakowania, podkreślającego renomę Twojej marki jest to idealne rozwiązanie. Ekskluzywne pudełka ozdobne mogą również być przeznaczone na gifty prezentowe. Nie tylko z zewnątrz ładnie się prezentują, bo wnętrze również jest dopracowane. Możemy wykonać dla Ciebie indywidualną wkładkę, do której włożysz zestaw gadżetów. Poza tym, stworzymy prototyp i dobierzemy odpowiedni papier oraz uszlachetnienie. Wszystko w jednym miejscu!

Produkty kosmetyczne, farmaceutyczne, suplementy, elektronika. Niemal każdy produkt ma swoje opakowanie. Niektóre z nich musi być minimalistyczne, niektóre powinno rzucać się od razu w oczy. Głównym zadaniem takiego opakowania jest jego funkcjonalność, praktyczność oraz zabezpieczenie towaru. Do tego dochodzi jeszcze część wizualna, o którą również zadbamy. Zapewnimy Ci zespół doświadczonych specjalistów i kompleksową obsługę.

Usługi powiązane w ramach produkcji opakowań

Zobacz inne usługi w Grupie Infomax

Zajmujemy się produkcją opakowań na indywidualne zamówienie klienta, dlatego też każde opakowanie jest u nas inne i niepowtarzalne. Aby rozpocząć produkcję zawsze należy przygotować wykrojnik. Jest to narzędzie, dzięki któremu wykroimy konkretny kształt. Jednak, żeby takie narzędzie mogło być wykonane - trzeba rozrysować opakowanie oraz rozmieszczenie noży. Brzmi skomplikowanie? Nie szkodzi, możemy samodzielnie opracować wykrojnik dla Ciebie.

Wykonanie wkładki kartonowej/piankowej

Wykonanie opakowania to jedno, a wypełnienie go - drugie. Tak, środek jest tak samo ważny jak zewnętrzna część opakowania, bo tutaj także możemy zaprojektować indywidualną wkładkę piankową lub kartonową. Wkładki takie sprawdzają się w opakowaniach na produkt jak, i ozdobnych opakowaniach prezentowych, a ich zadaniem jest nie tylko zabezpieczenie produktu, ale i piękne zaprezentowanie wnętrza.

Uszlachetnienia opakowań

Zawsze staramy się, aby realizacje dla naszych klientów były niepowtarzalne, dlatego też wykorzystujemy przeróżne rodzaje uszlachetnień. Najpopularniejszym uszlachetnieniem jest lakier wybiórczy oraz hot stamping. W swojej ofercie posiadamy również lakier LM - metalizowana, kolorowa folia wypukła. Doradzimy, które uszlachetnienie będzie najefektowniejsze!

Konfekcjonowanie i dystrybucja

W ramach kompleksowej obsługi, oferujemy usługę konfekcjonowania. Jeśli do opakowania, które produkujemy, należy coś włożyć - daj znać! Jeśli trzeba rozdzielić nakład na mniejsze ilości i wysłać je do różnych oddziałów - zajmiemy się tym. Nie musisz posiadać powierzchni magazynowej i delegować swoich pracowników, aby zajęli się pakowaniem i wysyłką. Zleć to nam!

    Porozmawiajmy!

    Nasz ekspert zupełnie bezpłatnie podpowie możliwe rozwiązania. Kto wie, może to przedsmak wspaniałej współpracy?

    Lub zadzwoń bezpośrednio:
    +48 660 460 196