OD POMYSŁU DO REALIZACJI

Napisz, zadzwoń, przyjdź!

Producent kalendarzy i notesów

Wydawnictwo

Dzięki 30-letniej obecności na rynku zdobyliśmy doświadczenie w produkcji i wydawaniu kalendarzy, notesów, albumów, przewodników i książek oraz innych produktów custom publishing. Kierując się wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, podpowiadamy klientom najlepsze rozwiązania w zakresie personalizacji produktów, doboru technologi i uszlachetnień oraz optymalizujemy specyfikację produktu pod założony budżet. Indywidualizacja produkcji pozwala na osiągnięcie oryginalnych i niepowtarzalnych rozwiązań. A dzięki wypracowanym relacjom ufają nam klienci nie tylko ze Śląska, ale z całej Polski.

Sprawdź naszą ofertę! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kliknij przycisk poniżej, a nasz specjalista w ciągu 24h skontaktuje się z Tobą.

Wydawnictwo jest jednym z czterech obszarów działania agencji reklamowej Grupa Infomax.

Wydawnictwo z Grupą Infomax

Korzyści wynikające ze współpracy z nami

Wywodzimy się z wydawnictwa i doskonale wiemy, jak to działa. Wydajemy kilka czasopism informacyjnych. Przy każdym z nich zajmujemy się różnymi zakresami obowiązków ustalanych z zleceniodawcami. Mamy 30-letnie doświadczenie, zespół specjalistów i park maszynowy.

Nie musisz szukać kilku firm. Wystarczy nasza! Napiszemy teksty, przygotujemy grafiki i wydrukujemy zamówiony produkt. Jeśli masz konkretny pomysł, przełożymy go na realizację. Jeśli jednak nie wiesz jak to zrobić — nasz kreatywny zespół stworzy rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Wydanie kalendarza, notesu lub publikacji custom publishing to jeszcze nie koniec! Zdajemy sobie sprawę, że najlepsze efekty osiąga się poprzez połączenie działań offline'owych z online'owymi. Dlatego pomożemy Ci pociągnąć komunikację w sieci, maksymalizując efektywność.

DK smart design

Każda fima zasługuje na dobry design

DK smart design to marka własna Grupy Infomax. W produkcji i wydawnictwie kalendarzy, notesów specjalizujemy się praktycznie od początku istnienia firmy, natomiast w tym roku dojrzeliśmy do tego, by  pochylić się nad strategią marketingową. Wynikiem tego działania jest rebranding i rozpoczęcie procesu budowania świadomości marki o znacznie szerszej ofercie niż kalendarze oraz z jeszcze większym naciskiem na indywidualne rozwiązania, personalizowane zestawy gadżetów biznesowych i autorskie projekty.

Sprawdź naszą ofertę! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kliknij przycisk poniżej, a nasz specjalista w ciągu 24h skontaktuje się z Tobą.

Oferta wydawnictwa

Wybierz produkt dla Twojej firmy

firmowe notesy

Dzięki swojej uniwersalności oraz wysokiej indywidualizacji wykreujemy produkt, który spełni najwyższe oczekiwania. Dobierzemy odpowiednią linię okładki, zaprojektujemy indywidualny środek notesu i zaproponujemy najlepsze dodatki personalizujące dla Twojego notesu. Mamy dla Ciebie szereg możliwości uszlachetnień: od lakieru wybiórczego, przez lakier piaskowy, po Liquid Metal.

 

Jeśli szukasz czegoś Eko — mamy dla Ciebie ekologiczne notesy. W ramach Linii Eko proponujemy Ci rozwiązania nawiązujące do naturalności oraz ochrony środowiska. Z pewnością taki produkt świetnie podkreśli Twoje proekologiczne działania.

 

Pamiętaj — to Ty decydujesz o formie, a więcej na temat notesów firmowych znajdziesz TUTAJ.

firmowe kalendarze

Kalendarze to nasz kluczowy produkt, który wzbogacamy co roku nowościami, dodatkami i wzorami. Powstają one na podstawie oczekiwań klienta, analizy rynku i twórczego podejścia naszego zespołu. Popularność kalendarzy zyskała wielu wielbicieli. Poszukują oni wciąż nowych, oryginalnych pomysłów, dlatego stawiamy na indywidualne i kreatywne rozwiązania.

 

W naszej ofercie znajdziesz każdy rodzaj kalendarzy. Najpopularniejsze są kalendarze ścienne w postaci kalendarzy trójdzielnych oraz biurkowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się również kalendarze książkowe. Nadal są narzędziem dla wielu pracowników i świetnym prezentem na zakończenie roku.

 

Więcej na temat kalendarzy firmowych znajdziesz TUTAJ.

czasopismo firmowe

Publikacje Custom publishing przynoszą wiele korzyści. Mogą pomóc Ci pozyskać nowych klientów lub osiągnąć przewagę konkurencyjną. Są pierwszorzędnym narzędziem do budowania lojalności i zwiększania świadomość marki. Wśród custom publishing można znaleźć czasopisma konsumenckie, prasę branżową oraz magazyny zewnętrzne i wewnętrzne. Dzięki połączeniu pracy specjalistów stworzymy materiał, który w najlepszy sposób przedstawi konkretny temat.

 

Custom publishing to forma działań marketingowych, która wciąż się rozwija. To Twój cichy przyjaciel, który w Twoim imieniu krok po kroku będzie budował Twoją markę.

 

Więcej o ofercie custom publishing możesz przeczytać TUTAJ.

Wycena

Nie znalazłeś tego czego szukasz? Wyślij do nas zapytanie.

Jeśli potrzebujesz wyceny wydania produktu, którego tutaj nie znalazłeś – napisz do nas.

    Porozmawiajmy!

    Nasz ekspert zupełnie bezpłatnie podpowie możliwe rozwiązania. Kto wie, może to przedsmak wspaniałej współpracy?

    Lub zadzwoń bezpośrednio:
    +48 660 460 196