OD POMYSŁU DO REALIZACJI

Napisz, zadzwoń, przyjdź!

Wyróżnij swój katalog

Katalogi firmowe

Mimo postępującej cyfryzacji i digitalizacji, katalogi drukowane nadal są popularne. Przede wszystkim dostarczają nam dodatkowych emocji, a nasze zmysły są bardziej zaangażowane. Dzięki nim możemy zbudować głębszą relację z klientami i partnerami. Wysłanie katalogu zawsze będzie miało bardziej osobisty charakter niż wiadomość e-mail z załączonym linkiem. Katalogi firmowe to też główne narzędzie pracy handlowców!

Aby Twój katalog został pozytywnie odebrany, z pewnością musi wyróżniać się na rynku. Wiemy jak stworzyć katalogi firmowe, aby odróżniały się od innych. Wykorzystujemy niebanalne uszlachetnienia i nowoczesne rozwiązania.

Jako agencja reklamowa zajmiemy się kompleksową obsługą Twoich katalogów. Od przygotowania projektu po jego wydruk. Katowice to nasze miasto rodzinne, ale współpracujemy również z firmami poza Śląska. Dzięki temu mamy rozeznanie wśród firm z całej Polski.

Sprawdź naszą ofertę! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kliknij przycisk poniżej, a nasz specjalista w ciągu 24h skontaktuje się z Tobą.

katalogi firmowe

Który katalog?

Katalog produktowy powinien być wygodny w użytkowaniu i intuicyjny. Stworzymy tak katalog, aby Twój klient szybko odnalazł w nim to czego potrzebuje. Przygotujemy spis treści oraz podzielimy produkty na kategorie. Możemy nawet dodać specjalne registry ułatwiające poruszanie się po katalogu. Pamiętaj, że dobre zdjęcie to podstawa! Dzięki naszemu studiu graficznemu wykonamy profesjonalną sesję fotograficzną. Przygotujemy oprawę zdjęć i atrakcyjne wizualizacje.

Katalog wizerunkowy to jedno z głównych narzędzi promocyjnych firmy. To, w jaki sposób prezentujesz swoją firmę, jest istotną częścią marketingu. Dzięki katalogowi wizerunkowemu zaprezentujesz Twoją firmę publicznie i przedstawisz ją w dobrym świetle. Pomaga przedstawić najważniejsze fakty dotyczące Twojej firmy w lekkiej formie. Umieścimy w nim zdjęcia, wykresy i mapy. Wiemy, że nikt nie lubi czytać długich tekstów - świat czyta obrazem!

Oferta katalogów

Wybierz katalog, który potrzebujesz

katalogi firmowe, szyte drutem

Katalogi szyte to jedne z najbardziej popularnych katalogów reklamowych. Wpływa na to fakt, że dzięki takiemu rozwiązaniu jest praktyczny. Dodatkowo możesz zawsze się zdecydować na opcję szycia z oczkiem, dzięki czemu włożysz go do segregatora.

 

Bardzo ważną zaletą katalogów szytych są odporniejsze na użytkowanie – katalog może być eksploatowany dłuższy czas.

 

Co więcej, wydrukowanie takich katalogów jest wygodne – niski koszt produkcji i szybki czas realizacji.

 

Taki rodzaj katalogów zastosujesz głównie dla instrukcji, niewielkich broszur i zeszytów.

katalogi firmowe, klejone

Katalogi klejone są przeznaczone dla realizacji o wysokiej estetyce oraz do dużej objętości. Dzięki zastosowaniu takiego wykończenia Twój katalog zyska na ekskluzywności.

 

Wybierając taką wersję wykończenia katalogów, dobierzemy odpowiednią metodę klejenia: PUR lub Hot-Melt. Każda z nich ma swoje zalety i jest dedykowana drukom katalogów o nieco innej specyfikacji.

 

Z pewnością takie rozwiązanie powinno być zastosowane jeśli myślisz o wydaniu albumu, książki lub katalogu z produktami premium.

katalogi firmowe, spiralowane

Przede wszystkim główną zaletą katalogów spiralowanych jest łatwe kartkowanie oraz lekka, czytelna forma. Wykończenie to umożliwia połączenie kart z okładką za pomocą metalowej spirali. Dobierzemy odpowiednią jej średnicę oraz kolor, tak aby pasował do kolorystyki katalogu.

 

Co więcej, przy wyborze tej opcji, możesz wykonać nietypową i ciekawą publikację. Poszczególne kartki mogą mieć różną grubość, wielkość i mogą być wykonane z różnych materiałów (papier, kalka, eplak).

 

W takiej opcji najczęściej są drukowane atlasy turystyczne oraz przewodniki.

kreacja katalogów z chipem NFC

Jeśli poszukujesz innowacyjnych rozwiązań w zakresie prezentacji produktów to rozwiązanie jest dla Ciebie!

 

O czym mowa? O kreatywnym zaprojektowaniu katalogu z mikrochipem NFC,  który łączy wydrukowany fizycznie katalog produktowy z atrakcyjną formą prezentacji on-line.

 

Jak to działa? Mikrochip NFC możemy umieścić w okładce lub na wyklejce katalogu. Po zbliżeniu telefonu użytkownikowi wyświetli się zakodowana strona internetowa – np. prezentacja produktów.

 

Dzięki nowatorskiemu podejściu stworzymy dla Ciebie wirtualny przewodnik po produkcie. To najnowsza technologia, która pozwala na dokładne zobaczenie produktu, przyjrzenie mu się z bliska i jego szczegółów. To najatrakcyjniejsza forma prezentacji produktów on-line. Więcej na ten temat znajdziesz TUTAJ.

 

Interaktywny katalog produktowy pozwoli Ci wyprzedzić konkurencję. Połączenie działań offline z on-line to innowacyjne rozwiązanie, które nie jest popularne, a więc już wybierając takie rozwiązanie będziesz liderem w swojej branży!

Wycena druku katalogu

Nie znalazłeś produktu? Wyślij do nas zapytanie.

Jeśli potrzebujesz informacji ile będzie kosztować druk katalogów reklamowych, wyślij zapytanie. W ciągu 24h nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Wyróżnij swój katalog

Sprawdź co możesz wybrać

Lakier UV

Lakier UV jest jednym z najpopularniejszych uszlachetnień. Stosuje się go wyłącznie na matowych powierzchniach. Pozwala nadać poszczególnym elementom nadruku błyszczącego efektu i podkreślić ich znaczenie.

Lakier wypukły 3D

Wykorzystanie lakieru wypukłego pozwala uzyskać znakomite efekty wizualne. Struktura lakieru wypukłego pozwala uzyskać wrażenie podobne do tłoczenia, jednak bez jakichkolwiek zmian widocznych na odwrocie lakierowanej powierzchni.

Lakier piaskowy

Lakier piaskowy jest rzadziej spotykany niż poprzednie dwa lakiery, ale również zapewnia niesamowity efekt wizualny. Nie przez przypadek zyskał nazwę lakieru piaskowemu, ponieważ wyróżnia się chropowatą strukturą.

Liquid Metal

Jeśli oczekujesz spektakularnego efektu to właśnie to uszlachetnienie jest dla Ciebie. Wypukły lakier w postaci metalizowanej folii wyróżni każdy Twój firmowy materiał reklamowy!

Hot Stamping

Efektowne złocenie lub srebrzenie? Idealne rozwiązanie aby podkreślić okładkę Twojego katalogu! Hot stamping to ozdoba z najwyższej półki - z pewnością od razu zostanie zauważona przez Twoich klientów.

Chip NFC

Już teraz możesz połączyć działania offline (druk katalogów) z działaniami online! Dzięki chipowi NFC zakodujesz go dowolną stroną www i przeniesiesz użytkownika na swoją firmową witrynę!

    Porozmawiajmy!

    Nasz ekspert zupełnie bezpłatnie podpowie możliwe rozwiązania. Kto wie, może to przedsmak wspaniałej współpracy?

    Lub zadzwoń bezpośrednio:
    +48 660 460 196