OD POMYSŁU DO REALIZACJI

Napisz, zadzwoń, przyjdź!

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o swojej stronie i jej obecności w sieci?

Zapisz się do newslettera webuzzeria.com, wskaż nam swoją stronę www i pozwól nam zrobić audyt www. Nie lejemy wody, podajemy tylko konkrety.

[mailpoet_form id=”2″]

1. UX. User experience

Przekładając na polski – ocenimy projekt użyteczności. Zastanowimy się czy Twoja strona jest użyteczna. Czy ma jasny i zrozumiały przekaz? Czy ma określony cel, do którego konsekwentnie prowadzi użytkownika? Czy jej struktura jest czytelna dla odwiedzającego. Czy zachęca do skorzystania z niej?

2. Web design. Projekt graficzny

Czy strona jest atrakcyjna wizualnie? Oczywiście można powiedzieć, że „nie to ładne, co ładne, ale co się komu podoba”, jednak nasi doświadczeni graficy potrafią bardzo rzeczowo powiedzieć nie tylko co jest ładne – ale także dlaczego, po co i jak?

3. SEO. Pozycja w wyszukiwarce Google.

Jaką Twoja strona ma pozycję w Internecie? Jak jej widoczność ma się do widoczności Twojej konkurencji? Z naszego darmowego audytu dowiesz się, w odpowiedzi na które frazy kluczowe widoczny jesteś w wyszukiwarce Google, ile osób znajduje Cię przez wyszukiwarkę, a także na co warto się pozycjonować.

4. RWD. Responsywność witryny

Powiemy Ci czy wskazana witryna jest dobrze przystosowana do ruchu z urządzeń mobilnych. Sprawdzimy nie tylko czy jest responsywna i poprawnie dostosowuje się do szerokości ekranu, ale także czy to co na niej pokazujesz będzie przydatne użytkownikowi mobilnemu.

5. Web development. Kod strony

Rzucimy okiem na źródło i sprawdzimy co masz pod maską. Poinformujemy Cię, jeśli szybkość działania i stabilność strony da się poprawić, czy jest odpowiednio indeksowana, czy sposób sformułowania metadanych dla wyszukiwarki będzie działać na korzyść Twojej witryny.

A na koniec, jeśli Twoja strona będzie tego wymagać, zarekomendujemy działania, dzięki którym będziesz mógł czerpać większe korzyści z internetu.

Zapisz się do naszego newslettera. Do 10 dni otrzymasz audyt na wskazany adres.

Oprócz tego będziemy Cię informować o najnowszych, przydatnych artykułach, które dla Ciebie napiszemy.

[mailpoet_form id=”2″]