OD POMYSŁU DO REALIZACJI

Napisz, zadzwoń, przyjdź!

Kompleksowe podejście

Tworzenie stron internetowych

Czy wiesz, że dobra strona internetowa powinna łączyć cele związane z pozycjonowaniem, wizerunkiem i użytecznością oraz konwersją? Zlecając nam wykonanie strony internetowej lub optymalizację obecnej strony www zatrudniasz Twój prywatny dział marketingu złożony z grupy ekspertów w zakresie strategi, marketingu, pozycjonowania stron internetowych, programowania, user experience i content marketingu. Każdy projekt ma dedykowany zespół ludzi, którymi zarządza koordynator projektu, dlatego masz pewność, że zawsze wszystko jest pod kontrolą. 

Porozmawiajmy o Twojej nowej stronie www.

Kliknij przycisk poniżej, a nasz specjalista w ciągu 24h skontaktuje się z Tobą.

Agencja reklamowa zapewnia pełne wsparcie w tworzeniu stron internetowych
KROK 1

Porozmawiajmy

Na początku porozmawiajmy, najlepiej jak partnerzy, przy kawie. Na tym etapie znajomości chcielibyśmy lepiej poznać Ciebie, dlatego podczas rozmowy wsłuchamy się w specyfikę Twoich działań, poznamy cele biznesowe, konkurencję, a także tych, do których kierujesz swoją ofertę.

KROK 2

Zanalizujmy

Analiza marketingowa to moment, gdy do gry wchodzi nasze rentgenowskie spojrzenie. W tym czasie dokładnie prześwietlamy widoczność Twojej firmy w internecie, poznajemy jej dotychczasową komunikację, a także nieco uważniej wczytujemy się w konkurencję.

KROK 3

Skonsultujmy

Krok trzeci to dobry moment na drugą kawę, jednak tym razem to my będziemy nieco bardziej gadatliwi. Na tym etapie przedstawiamy wyniki naszej analizy, a także spiszemy zarys funkcji i treści dla Twojej przyszłej witryny.

Krok 4

Współpracujmy

Kiedy już będziemy wiedzieli całkiem sporo o sobie, śmiało możemy wysunąć propozycję współpracy. Kartę “in blanco” zapełnimy o najważniejsze elementy, zgodnie z potrzebami i możliwościami Twojej firmy.

KROK 5

Sformalizujmy

Jeśli w czasie dogrywania naszej współpracy pojawią się jakieś pytania czy wątpliwości - pamiętaj, mów śmiało. Jako partnerzy gwarantujemy całkowitą elastyczność i doradztwo w każdej kwestii, a także zupełnie swobodną ścieżkę komunikacji.

Krok 6

Realizujmy

Ostatni etap to realizowanie, a więc kodowanie, programowanie i wklejanie całej sterty treści. Nie myśl jednak, że nie spotkamy się już więcej na kawie. Tą ostatnią uczcimy Twoje zadowolenie, a i tak po cichu liczymy, że będzie ich jeszcze wiele.

Projektowanie stron www Śląsk

Wybierz wariant, który Cię interesuje.

Projekt strony internetowej GAPR

Strona firmowa

Strona firmowa to podstawowe źródło informacji dla Klientów o Twojej ofercie, firmie jak również istotne narzędzie do budowania określonego wizerunku firmy. Przy tworzeniu strony firmowej kluczowym elementem jest określenie celu, jaki ma ona realizować oraz odkrycie potrzeb użytkowników, a następnie przełożenie ich na scenariusze poruszania się po stronie internetowej. Jeśli głównym celem strony jest pozyskiwanie Klientów i sprzedaż, to strona powinna prezentować ofertę oraz treści poradnikowe, których szukają potencjalni klienci, natomiast jeśli celem strony jest pozyskiwanie inwestorów i pracowników to pierwszy plan w komunikacji na stronie powinny zająć misja, wartości, pracownicy oraz osiągnięcia firmy. Podstawą procesu budowania strony są treści, które chcemy przekazać naszym odbiorcom, które następnie obudowujemy zdjęciami i grafiką.

 

Jak widzisz, składowych jest wiele, a trafny projekt Twojej przyszłej strony to praca wielu specjalistów i ekspertów, którzy dbają o spójność przekazu na każdym kroku. Zatem na finalną cenę Twojej strony firmowej będzie mieć wpływ: poziom skomplikowania funkcjonalności, ilość unikalnych widoków/ projektów, architektura informacji i ilość treści.

 

Pamiętaj jednak, że stworzenie strony to dopiero początek działań w marketingu internetowym. Strona wymaga aktualizacji, rozbudowy treści oraz optymalizacji, które opieramy na danych z Google Analytics oraz narzędziach pokazujących ilość wyszukiwań poszczególnych fraz.

Strona z katalogiem internetowym

Katalog internetowy

Strona internetowa wzbogacona o katalog internetowy to rozwiązanie dla firm, które ze względu na specyfikę sprzedaży nie mogą prowadzić typowej sprzedaży online. Pokazanie pełnej oferty w formie katalogu, opatrzonej materiałami edukacyjnymi i profesjonalnymi zdjęciami to działania zwiększające widoczność strony w wyszukiwarce, jak również odpowiedź na potrzeby zakupowe klientów. Głównym celem katalogu online jest zachęcenie Klientów do wypełniania formularza kontaktowego lub kontakt bezpośredni z działem obsługi klienta. Czujesz, że to opcja szyta na miarę Twojej firmy? W takim razie nie czekaj i skontaktuj się z nami.

Sklep internetowy

Sprzedaż online stanowi przyszłość handlu, chociażby ze względu na coraz to szybszy tryb życia. Klienci nie są już cierpliwymi konsumentami z nieograniczonymi pokładami czasu. Dużo pracują i oczekują natychmiastowego zaspokojenia potrzeb. W tym miejscu z pomocą przychodzi e-commerce zapewniając dostęp do produktów 24/dobę i to przez 365 dni w roku. Efektywne prowadzenie sprzedaży online to jednak wymagające zadanie, które doprasza się wzięcia pod uwagę takich aspektów jak: strategia sprzedażowa czy określenie grupy docelowej. Poza tym sukces każdego sklepu internetowego uzależniony jest od jego klientów. Ważny jest każdy element prowadzenia sprzedaży online – od pierwszego kontaktu klienta ze sklepem, przez analizę jego zachowania, aż po działania posprzedażowe.

Landing page

Landing page

To strona docelowa, na którą kierowani są klienci z reklam. Powinna być spójna z komunikatem reklamowym i realizować jeden konkretny cel zgodny z założonym scenariuszem kampanii: wypełnienie formularza, pobranie pliku, pozostawienie kontaktu, zakup. Zawiera wyraźne call to action (wezwanie do działania).

 

Tego typu strona powinna w skondensowany sposób dostarczyć wszystkich, niezbędnych informacji do podjęcia określonego działania na stronie, gdyż dobrze zaprojektowana strona lądowania znacznie zwiększa skuteczność kampanii reklamowych.

 

Musisz wiedzieć, że landing page może być wbudowany w strukturę serwisu, co jest korzystniejsze z punktu widzenia wiarygodności dla algorytmów Google (również w kampaniach płatnych ma to znaczenie). Jednak może być również postawiony na osobnej subdomenie, gdy np. zależy nam na dedykowanym adresie url, który jest powiązany z hasłem kampanii lub skupiony na kluczowej frazie.

Wizytówka internetowa

Wizytówka internetowa to prosta strona internetowa prezentująca najważniejsze informacje o Twojej firmie. Tutaj przedstawisz swoją ofertę, podasz dane kontaktowe oraz informacje, które pomogą potencjalnemu klientowi podjąć decyzję o chęci nawiązania kontaktu z Tobą.

 

Strona internetowa w formie wizytówki,  to dobre rozwiązanie na początek przygody z marketingiem internetowym.

Cena strony internetowej

Ile zapłacę za nową stronę www?

Jeśli potrzebujesz zabudżetować kwotę na nową stronę internetową i chciałbyś poznać orientacyjny koszt, to kliknij przycisk poniżej, a my w ciągu 48h prześlemy do Ciebie ofertę.

Cechy skutecznej strony internetowej

75

Według badań HubSpot 75% wagi decyzji zakupowej spoczywa dziś na wrażeniu,

jakie wywiera na konsumencie strona internetowa.

84% użytkowników badania Google deklaruje, że szuka w internecie informacji o produktach i usługach. Wartościowe treści na stronie oraz czytelny sposób ich podania ma ogromny wpływ na widoczność w wyszukiwarce oraz satysfakcję klientów.

37% badanych przyznało, że znalezione w internecie recenzje mają istotny wpływ na ich decyzje konsumenckie. Dobra strona internetowa powinna uwiarygadniać obietnicę marki.

Klient, który natrafi na pierwszą przeszkodę w poruszaniu się po Twojej stronie, w sekundę może przejść na stronę konkurencji. Łatwość obsługi i poruszania się po stronie www jest kluczowym elementem skutecznej strony internetowej.

Model działania

Indywidualne podejście
do tworzenia stron internetowych

Projekty stron www  realizujemy w oparciu o model drzewa marketingu internetowego, w którym strona internetowa i działania komunikacyjne opierają się na głębokich i stabilnych korzeniach marki. W Polsce firmy często pomijają etap analizy i działań strategicznych przechodząc od razu do fazy projektowania strony, a czasem nawet do kampanii marketingowych. Należy jednak pamiętać, że skuteczny marketing nie obejdzie się bez solidnych podstaw, które go wspierają i czynią wiarygodnym. Podobnie przecież bywa z drzewem, które bez solidnych korzeni nie będzie wieloletnie i prędzej czy później wypadnie z szeregu. Nasz model współpracy zapewniajmy zarówno firmą lokalny z Katowic, ze Śląska jak i z całej Polski.

Konary drzewa to komunikacja w poszczególnych kanałach marketingowych. Ten etap jest ściśle powiązany ze strategią komunikacji, która to jasno określa gdzie, do kogo i jak mówimy.

Pień drzewa tworzy strona internetowa, która jest podstawowym punktem styku Klienta z marką. To do niej kierujemy ruch użytkowników z wyszukiwarki Google, YouTube, mediów społecznościowych czy mailingów.

Korzenie stanowi analiza rynku i konkurencji, która pozwala odnaleźć pozycjonowanie rynkowe i cechy wyróżniające markę- strategię marki. Konsekwencją powyższych jest branding i content marketing, a więc widoczny gołym okiem obraz Twojej marki.

6 etapów

Proces tworzenia strony www

Briefing i analiza marketingowa

Realizujemy warsztat z zespołem marketingowo-sprzedażowym Zamawiającego, na którym poznajemy:

1. Specyfikę firmy i ofertę,

2. Analizujemy konkurencję,

3. Określamy cele i mierniki efektywności,

4. Ustalamy potrzebne materiały do stworzenia atrakcyjnych treści wizualnych i tekstowych.

5. Tworzymy szkic strony.

Webdesing-projekt strony www

 • Struktura www.
 • Nawigacja strony.
 • Specyfikacja użytych modułów.
 • Dwa autorskie indywidualne projekty strony głównej do wyboru.
 • 3-5 projektów podstron na bazie wybranego projektu strony głównej.

System do zarządzanie treścią (CMS)

Do zarządzania treścią strony użyjemy rozwiązania open source – WordPress rozbudowany o odpowiednie rozszerzenia:

 • zarządzanie stroną główną (np. slider, bloki treści),
 • zarządzanie drzewem strony – dodawanie, usuwanie podstron,
 • zarządzenie wpisami blogowymi i kategoriami,
 • modyfikacja tekstu i grafiki na stronach,
 • mapa Google do kontaktu oraz ustawienia formularza.

Prace programistyczne

 • Kodowanie: HTML (także ten w wersji 5), CSS (także ten wwersji 3), JavaScript, PHP,
 • Instalacja systemu CMS oraz wdrożenie gotowej strony na serwerze,
 • Wersja responsywna strony (RWD – dostosowana do urządzeń mobilnych)
 • Optymalizacja SEO strony na podstawie przedstawionych fraz kluczowych,
 • Integracja z zewnętrznym systemem statystyk Google Analytics,
 • Integracja wybranych wtyczek społecznościowych.

Prace wdrożeniowe

 • Korekty Zamawiającego bez ograniczeń, uporządkowane w 3 seriach poprawek.
 • Szkolenie w temacie obsługi systemu CMS,
 • Wprowadzenie treści 20 podstron.

Wsparcie powykonawcze

 • 12-miesięczna gwarancja na wykonaną usługę
 • Pomoc techniczna w obsłudze strony przez cały okres gwarancji;
 • Doradztwo w zakresie działań internetowych zwiększających widoczność strony w wyszukiwarkach.

ekspertów

20

Jak jeszcze możemy Ci pomóc?

Zobacz inne usługi dla stron internetowych.

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron obejmuje optymalizację techniczną serwisu zgodnie z najnowszymi rekomendacjami Google, cykliczną rozbudowę treści z uwzględnieniem fraz kluczowych oraz linki wewnętrzne i zewnętrzne. Jednym z najczęstszych źródeł ruchu na stronę internetową jest wyszukiwarka Google. Użytkownicy wpisując daną frazę do wyszukiwarki, a Google zgodnie ze swoim algorytmem szuka stron, które najlepiej odpowiedzą na zapytanie. Google jasno określa swoje oczekiwania wobec stron internetowych, a także cyklicznie przedstawia rekomendacje dotyczące potrzeby optymalizacji stron pod kątem nowych algorytmów wyszukiwarki.

Optymalizacja strony internetowej

Stworzenie strony to dopiero początek przygody z marketingiem internetowym. Jeśli strona internetowa jest dla Ciebie ważnym narzędziem do pozykiwanie klientów, to koniecznie zadbaj o jej optymalizację pod kątem widoczności, użyteczności i konwersji. Wykonamy dla Ciebie audyt strony z którego dowiesz się jakie obszary Twojej strony www wymagają poprawy, a następnie (jeśli zechcesz) zakasamy rękawy i naprawimy to, co wymaga korekty.

Reklama w Google

Kampanie płatne to bardzo efektywny sposób pozyskania klientów szczególnie na początku działalności, kiedy to widoczność organiczna strony jest znikoma. Dla stron, które mają już dobrą widoczność organiczną na wybrane frazy, rekomendujemy kampanie Google Ads do zwiększenia dla fraz ważnych dla Klienta, a znajdujących się poza TOP 10 Google.

Administracja i obsługa stron www

Jeśli chcesz dokonać zmian na stronie, ale nie wiesz jak, lub potrzebujesz wsparcia w aktualizacji strony, to przygotowaliśmy ofertę kilku pakietów godzinowych w ramach których wprowadzimy wszystkie potrzebne zmiany oraz doradzimy jak jeszcze można ulepszyć Twoją witrynę.

  Porozmawiajmy!

  Nasz ekspert zupełnie bezpłatnie podpowie możliwe rozwiązania. Kto wie, może to przedsmak wspaniałej współpracy?

  Lub zadzwoń bezpośrednio:
  +48 660 460 196