OD POMYSŁU DO REALIZACJI

Napisz, zadzwoń, przyjdź!

Materializujemy idee

Drukarnia

Jesteśmy agencją reklamową z własną drukarnią. To rzadko spotykane, dlatego tym bardziej chcemy, żebyś o tym wiedział. Dzięki własnemu parkowi maszynowemu znamy się nie tylko na przygotowaniu projektów, ale również na produkcji. Drukujemy niemal wszystko niemal na wszystkim. Mimo 30-letniego doświadczenia wciąż wdrażamy nowe rozwiązania i udoskonalamy park maszynowy. Bez względu na to czy masz już pliki do druku, czy trzeba zlecić projektowanie, jesteśmy do Twojej dyspozycji! Poza standardowymi produktami realizujemy nietypowe zlecenia o indywidualnych parametrach. Druk to nasza pasja!

Skontaktuj się z nami!

Kliknij przycisk poniżej, a nasz specjalista w ciągu 24h skontaktuje się z Tobą.

Druk na zlecenie

Wybierz technologię

Inaczej druk wysokonakładowy. Jeśli chcesz wydrukować dużą ilość lub katalog o dużej objętości, z pewnością będzie to odpowiednie rozwiązanie. Druk offsetowy charakteryzuje się wysoką jakością i trwałością nadruku. Jeśli zależy Ci na druku materiałów reklamowych o wysokiej klasy, zdecyduj się właśnie na ten rodzaj druku. Zaletą druku offsetowego jest możliwość dobrania pojedynczych kolorów PANTONE.

Rozwiązanie, które polecamy do niskonakładowych zleceń lub kiedy chcesz w szybkim czasie wydrukować materiały reklamowe. Jest to również ekonomiczniejsza wersja druku, dlatego klienci często z niej korzystają. W naszej firmie pełni tę funkcję Ricoh. Jego niezaprzeczalną zaletą jest druk białym kolorem! Świetnie sprawdzi się na ciemnych papierach ozdobnych!

Co drukujemy?

Wybierz produkt dla Twojej firmy

Katalogi szyte są jedne z najbardziej popularnych katalogów reklamowych. Wpływa na to fakt, że dzięki takiemu rozwiązaniu jest praktyczny. Dodatkowo możesz zawsze się zdecydować na opcję szycia z oczkiem, dzięki czemu włożysz go do segregatora.

 

Bardzo ważną zaletą katalogów szytych są odporniejsze na użytkowanie — katalog może być eksploatowany dłuższy czas.

 

Co więcej, wydrukowanie takich katalogów jest wygodne — niski koszt produkcji i szybki czas realizacji.

 

Taki rodzaj katalogów zastosujesz głównie dla instrukcji, niewielkich broszur i zeszytów.

Katalogi klejone są przeznaczone dla realizacji o wysokiej estetyce oraz do dużej objętości. Dzięki zastosowaniu takiego wykończenia Twój katalog zyska na ekskluzywności.

 

Wybierając taką wersję wykończenia katalogów, dobierzemy odpowiednią metodę klejenia: PUR lub Hot-Melt. Każda z nich ma swoje zalety i jest dedykowana drukom katalogów o nieco innej specyfikacji.

 

Z pewnością takie rozwiązanie powinno być zastosowane jeśli myślisz o wydaniu albumu, książki lub katalogu z produktami premium.

Druk ulotek to najprostszy i najszybszy druk. W naszej ofercie znajdziesz ulotki składane lub z neonowym nadrukiem.

Plakaty praktycznie są wszędzie. Od informacji o promocji w sklepie do informacji o koncercie.

 

Wykonamy dla Ciebie plakaty do formatu B1 w druku offsetowym lub A3 w druku cyfrowym.

Gazetki reklamowe to produkt bardzo popularny i wszechobecny. Mimo digitalizacji, większość sklepów wydaje swoje gazetki promocyjne lub reklamowe. Spełniają rolę praktyczną, informując o ofercie w sposób nienagabujący.

 

W naszej drukarni wydrukujesz broszury szyte w różnych formatach (A5, A4, DL).

Wycena druku

Nie znalazłeś produktu? Wyślij do nas zapytanie.

Jeśli potrzebujesz informacji ile będzie kosztować druk danego produktu, wyślij zapytanie. W ciągu 24h nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Druk - co możemy dla Ciebie zrobić?

studio graficzne

Przygotowanie projektu

Nie masz plików do druku? Nic nie szkodzi — nasze studio graficzne jest do Twojej dyspozycji. Zaprojektujemy dla Ciebie dowolny materiał firmowy. Wystarczy, że prześlesz nam podstawowe materiały, podasz wytyczne, a my przygotujemy dla Ciebie projekt.

Jeśli masz już gotowe pliki i szukasz partnera w realizacji zamówień — jesteśmy dla Ciebie! Sprawdzimy pliki, które przesłałeś pod kątem technicznym. Dla pewności możesz zamówić proof, a nawet prototyp. Co więcej, możemy zaproponować konfekcjonowanie i wysyłkę na kilka adresów!

    Porozmawiajmy!

    Nasz ekspert zupełnie bezpłatnie podpowie możliwe rozwiązania. Kto wie, może to przedsmak wspaniałej współpracy?

    Lub zadzwoń bezpośrednio:
    +48 660 460 196