OD POMYSŁU DO REALIZACJI

Napisz, zadzwoń, przyjdź!

Potwierdzenie zamówienia

Bezpłatna konsultacja marketingowa

Twoje zamówienie na bezpłatną konsultację zostało wysłane. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego,

by przeprowadzić rozmowę wstępną i dobrać eksperta do Twojej konsultacji.

Dlaczego lubimy bezpłatne konsultacje?

Bo dają nam możliwość lepszego poznawania nowych ludzi i dzielenia się wiedzą. Dla nas klient nie jest kupującym, zlecającym, ani  „zadaniem do odhaczenia” w dany dzień. Jest naszym partnerem. Dlatego też w Grupie Infomax stawiamy na swobodną komunikację jak wspólnik ze wspólnikiem, jak partner z partnerem,  o czy już wkrótce przekonasz się sam.

Do szybkiego usłyszenia!

Pozdrawiamy

#TeamInfomax

Doświadczenie ma znaczenie

Grupa Infomax w liczbach

Lat na rynku
30
Zadowolonych klientów
3323
Udanych projektów
37421
Kreatywna agencja reklamowa Infomax to firma rodzinna

Kreatywność wypływa z mądrości tłumu, a mądrość niejednokrotnie jest odpowiednikiem wieku. Stąd też naszą załogę tworzą różne pokolenia, gdzie każde ma coś do powiedzenia. Tę ideę idealnie oddaje nasze hasło, stworzone na 30-lecie istnienie. W Grupie Infomax Inspiruje nas przyszłość, a wspiera doświadczenie, co w wielu projektach przynosi świeże i zróżnicowane spojrzenie.

Zaufali nam

Polecamy wszystkim współpracę z firmą Grupa Infomax. W szczególności cenimy sobie ich fachowość oraz profesjonalizm w świadczeniu usług reklamowych i poligraficznych. To rzetelny i wiarygodny partner biznesowy.

Dorota Kowalska, Trefl

Grupa Infomax dała się poznać jako solidny, rzetelny partner o elastycznym podejściu do naszych potrzeb i pomysłów. Współpraca Polskiej Izby Ekologii oraz Grupy Infomax od wielu lat daje niesamowite efekty m.in. w postaci przygotowania graficznego i druku kwartalnika Ekologia.

Grzegorz Pasieka, PIE

Współpracujemy z Grupą Infomax od lat – głównie w zakresie projektowania, druku oraz realizacji innych artykułów reklamowych. Największą zaletą tej firmy jest staranność i wysoka jakość produktów oraz usług, a także indywidualne podejście do potrzeb klienta.

Anna Karczewska, PZN

Z agencją reklamową Grupa Infomax współpracujemy od 2016 roku. Prace jakie zlecaliśmy, w tym projektowanie, druk oraz obsługa profilu w social media były zawsze wykonane na bardzo wysokim poziomie jakościowym i z pełną starannością. Zespół to profesjonaliści o ogromnej wiedzy z zakresu marketingu tradycyjnego oraz internetowego.

Jarosław Bruszewski, Kulzer

Doskonała obsługa klienta, szybka realizacja zamówienia oraz kontakt z pracownikami firmy na każdym etapie zamówienia, pozwoliły na zrealizowanie projektu, który sprostał naszym oczekiwaniom, przy zachowaniu optymalnej ceny i jakości wydruku.

Paulina Cieślak, GLASMARK

Z Grupą Infomax współpracujemy od ponad 5 lat. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani profesjonalizmem na każdym etapie przygotowań, realizacji i koordynacji. Szczególnie warto podkreślić sprawną komunikację i dobre relacje na każdym etapie współpracy m.in. przy tworzeniu naszej strony www oraz e-commerce.

Aneta Dyner, CHIRMED

Częstujemy wiedzą

Na pragnienie wiedzy - szklanka soczystych wpisów o skutecznym marketingu