OD POMYSŁU DO REALIZACJI

Napisz, zadzwoń, przyjdź!

Dlaczego grupa?

Agencja Reklamowa
Grupa Infomax

Dlaczego grupa? Bo działamy w czterech obszarach rynku reklamowego. Dzięki temu możemy realizować założenia marketingu 360°, który opiera się na kompleksowym, przemyślanym działaniu. Tworzymy ciekawe projekty online i offline, które wpływają na rozpoznawalność  marek naszych Klientów na rynku. Za każdym razem wypływa z nich świeżość, soczystość i kreatywność, czego symbolem jest używana przez nas pomarańcz.

 

Strategia i marketing

Dla nas klient nie jest kupującym, zlecającym, ani  „zadaniem do odhaczenia” w dany dzień. Jest naszym partnerem. Dlatego też w Grupie Infomax stawiamy na swobodną komunikację jak wspólnik ze wspólnikiem, jak partner z partnerem. Naszym Partnerom oferujemy skuteczne rozwiązania, które albo wskazują nową drogę działania, albo odświeżają dotychczasowe poczynania. Są one skrojone pod potrzeby — samego klienta, branży, jak i rynku.

Studio graficzne

Ludzie kupują oczami. Dlatego dbamy, by ich oczy zatrzymały się na Twojej marce. Do każdego projektu podchodzimy z pełnym przygotowaniem. Wymiana poglądów, zdań, skojarzeń, haseł — to wszystko, co poprzedza tworzenie i projektowanie. Zależy nam na pełnym zadowoleniu Partnera-Klienta i wprowadzeniu czegoś „świeżego”. Czegoś, czego dotychczas nie było w  komunikacji na rynku. Projektujemy materiały online i offline, a nasz zespół grafików perfekcyjnie przygotowuje każdy rodzaj materiału reklamowego do druku.

Wydawnictwo

Dobre kalendarze to nasza marka autorskich notesów, terminarzy i kalendarzy, w której „szyjemy” produkt na miarę Twoich potrzeb. Wydajemy również czasopisma firmowe i korporacyjne, książki, broszury…

Drukarnia

Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, dlatego realizacja prac odbywa się pod naszym czujnym okiem. Dzięki temu otrzymujesz materiały reklamowe w odpowiedniej kolorystyce, z oryginalnymi uszlachetnieniami i co najważniejsze — z zachowaniem najwyższej jakości.

Kliknij  przycisk poniżej, by dowiedzieć się więcej

agencja reklamowa Grupa Infomax

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Pomożemy Ci opracować strategię marketingowa dla Twojej firmy

Strategia marketingowa

Warto o nią zadbać, ponieważ pomoże Ci zrozumieć, w jakim miejscu jesteś i dokąd zmierzasz. Dzięki spójnej koncepcji Twoje działania będą uporządkowane, osiągniesz określony cel i zbudujesz przewagę konkurencyjną.

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/-400x300.) is not within the allowed path(s): (/usr/home/infomax/domains/grupainfomax.com/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share:/dev) in /usr/home/infomax/domains/grupainfomax.com/public_html/wp-content/themes/brunn/framework/lib/qodef.functions.php on line 748

Marketing

Stając się Twoim prywatnym Działem marketingu, uzupełniamy kompetencje Twojego zespołu lub działamy w pełnym zakresie. Możesz liczyć na nasze pełne zaangażowanie i partnerstwo oraz transparentne rozliczenie z efektów prowadzonych działań marketingowych.

Studio graficzne w agencji reklamowej

Identyfikacja wizualna

Widzisz i wiesz. Identyfikacji wizualna to podstawowy nośnik wizerunku Twojej firmy. Dlatego jej projektowanie opieramy na dokładnej analizie rynku i strategii marki. Naszą mocną stroną jest doświadczenie z wielu branż.

Usługi wydawnicze kalendarze ksiązki custom publishing

Notesy i terminarze

Od lat jesteśmy producentami autorskich notesów, terminarzy i kalendarzy pod brandem dobrekalendarze.pl. Wydajemy czasopisma, książki oraz broszury.

doradztwo projektowanie i produkcja materiałów reklamowych dla firm

Materiały reklamowe

Pomożemy Ci wykreować materiały reklamowe, które zbudują oczekiwany wizerunek Twojej firmy. Zajmiemy się wszystkim: od koncepcji, przez projektowanie, aż po produkcję.

branding opracowanie idnetyfikacji wizualnej nowej marki

Projektowanie graficzne

W świecie pełnym szablonowych projektów przeładowanych treścią dobry dizajn to podstawa skutecznego marketingu. Nasi graficy zadbają o czytelność, zgodność z aktualnymi trendami i spójność z identyfikacją wizualną  projektów graficznych dla Twojej firmy.

Spragniony współpracy?

Spróbuj, korzystając z bezpłatnej konsultacji

Porozmawiajmy

Bezpłatna konsultacja marketingowa

W marketingu nie ma schematów, które działają zawsze i u każdego, dlatego projektujemy indywidualne rozwiązania — dostosowane do potrzeb oraz celów danej firmy. Zamów konsultację, a nasz ekspert zupełnie bezpłatnie podpowie możliwe rozwiązania.
Kto wie, może to przedsmak wspaniałej współpracy?

Stawiamy na kontakt bezpośredni

6 kroków do współpracy

KROK 1

Porozmawiajmy

Na początku porozmawiajmy, najlepiej jak partnerzy, przy kawie lub lemoniadzie na bazie pomarańczy i mięty. Na tym etapie znajomości chcielibyśmy lepiej poznać Ciebie, dlatego podczas rozmowy wsłuchamy się w specyfikę Twoich działań, poznamy cele biznesowe, konkurencję, a także tych, do których kierujesz swoją ofertę.

KROK 2

Zanalizujmy

Analiza marketingowa to moment, gdy do gry wchodzi nasze rentgenowskie spojrzenie. W tym czasie dokładnie prześwietlamy widoczność Twojej firmy w internecie, poznajemy jej dotychczasową komunikację, a także nieco uważniej wczytujemy się w konkurencję.

KROK 3

Skonsultujmy

Krok trzeci to dobry moment na drugą kawę i/lub lemoniadę, jednak tym razem to my będziemy nieco bardziej gadatliwi. Na tym etapie przedstawiamy wyniki naszej analizy oraz możliwe rozwiązania.

Krok 4

Współpracujmy

Kiedy już będziemy wiedzieli całkiem sporo o sobie, śmiało możemy wysunąć propozycję współpracy. Kartę “in blanco” zapełnimy o najważniejsze elementy, zgodnie z potrzebami i możliwościami Twojej firmy.

KROK 5

Sformalizujmy

Jeśli w czasie dogrywania naszej współpracy pojawią się jakieś pytania czy wątpliwości - pamiętaj, mów śmiało. Jako partnerzy gwarantujemy całkowitą elastyczność i doradztwo w każdej kwestii, a także zupełnie swobodną ścieżkę komunikacji.

Krok 6

Realizujmy

Ostatni etap to realizowanie, na które składa się konsekwentne wdrażanie i raportowanie. Nie myśl jednak, że nie spotkamy się już więcej na kawie. Tą ostatnią uczcimy Twoje zadowolenie, a i tak po cichu liczymy, że będzie ich jeszcze wiele.

Wybrane realizacje Grupy Infomax

Zobacz, jakimi pomysłami poczęstowaliśmy naszych Klientów

Doświadczenie ma znaczenie

Grupa Infomax w liczbach

Lat na rynku
30
Zadowolonych klientów
3323
Udanych projektów
37421

Kreatywność wypływa z mądrości tłumu, a mądrość niejednokrotnie jest odpowiednikiem wieku. Stąd też naszą załogę tworzą różne pokolenia, gdzie każde ma coś do powiedzenia. Tę ideę idealnie oddaje nasze hasło, stworzone na 30-lecie istnienie. W Grupie Infomax Inspiruje nas przyszłość, a wspiera doświadczenie, co w wielu projektach przynosi świeże i zróżnicowane spojrzenie.

Zaufali nam

Polecamy wszystkim współpracę z firmą Grupa Infomax. W szczególności cenimy sobie ich fachowość oraz profesjonalizm w świadczeniu usług reklamowych i poligraficznych. To rzetelny i wiarygodny partner biznesowy.

Dorota Kowalska, Trefl

Grupa Infomax dała się poznać jako solidny, rzetelny partner o elastycznym podejściu do naszych potrzeb i pomysłów. Współpraca Polskiej Izby Ekologii oraz Grupy Infomax od wielu lat daje niesamowite efekty m.in. w postaci przygotowania graficznego i druku kwartalnika Ekologia.

Grzegorz Pasieka, PIE

Współpracujemy z Grupą Infomax od lat – głównie w zakresie projektowania, druku oraz realizacji innych artykułów reklamowych. Największą zaletą tej firmy jest staranność i wysoka jakość produktów oraz usług, a także indywidualne podejście do potrzeb klienta.

Anna Karczewska, PZN

Z agencją reklamową Grupa Infomax współpracujemy od 2016 roku. Prace jakie zlecaliśmy, w tym projektowanie, druk oraz obsługa profilu w social media były zawsze wykonane na bardzo wysokim poziomie jakościowym i z pełną starannością. Zespół to profesjonaliści o ogromnej wiedzy z zakresu marketingu tradycyjnego oraz internetowego.

Jarosław Bruszewski, Kulzer

Doskonała obsługa klienta, szybka realizacja zamówienia oraz kontakt z pracownikami firmy na każdym etapie zamówienia, pozwoliły na zrealizowanie projektu, który sprostał naszym oczekiwaniom, przy zachowaniu optymalnej ceny i jakości wydruku.

Paulina Cieślak, GLASMARK

Z Grupą Infomax współpracujemy od ponad 5 lat. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani profesjonalizmem na każdym etapie przygotowań, realizacji i koordynacji. Szczególnie warto podkreślić sprawną komunikację i dobre relacje na każdym etapie współpracy m.in. przy tworzeniu naszej strony www oraz e-commerce.

Aneta Dyner, CHIRMED

Częstujemy wiedzą

Na pragnienie wiedzy - szklanka soczystych wpisów

    Porozmawiajmy!

    Nasz ekspert zupełnie bezpłatnie podpowie możliwe rozwiązania. Kto wie, może to przedsmak wspaniałej współpracy?

    Lub zadzwoń bezpośrednio:
    +48 660 460 196