OD POMYSŁU DO REALIZACJI

Napisz, zadzwoń, przyjdź!

Wyzwanie Nowy Rok - lepsza marka!

24 dni. Codziennie nowe zadania i porady. Dołącz!

Tydzień pierwszy

Strategia marketingowa

01

Strategia marketingowa jest podstawą brandingu i  skutecznego marketingu. Bez niej trudno o dobre planowanie, przemyślane działania, nie mówiąc o mierzeniu skuteczności. W tym tygodniu podpowiemy Ci, jak samodzielnie sprawdzić, jaka jest kondycja Twojej marki na tle konkurencji i czy masz bazę do budowania skutecznego marketingu.

1 XII - podsumowanie tegorocznych działań marketingowych

Monitoruj i analizuj efektywność dotychczasowych działań – brak takiej analizy to jeden z podstawowych błędów marketingowych. Analiza przynosi odpowiedzi, a czasami po prostu umożliwia zadanie właściwych pytań. Analiza to również podstawa planowania, gdyż pomaga rzetelnie rozpisać przyszłe cele/plany/zadania.

 

Zadanie 1: spisz działania marketingowe, które zrealizowałeś w tym roku i skreśl te, które nie były trafione.

 

Dla nas bardzo czytelny jest układ tabelaryczny. Najczęściej takie podsumowania zestawiam w Excelu 🙂 Przykład znajdziesz pod tym linkiem. Wiem, że nie każdy trawi ten program, dlatego wybierz format, jaki Ci odpowiada.

2 XII - ważne wydarzenia w 2022 roku

Zastanów się jakie wydarzenia w 2022 roku są dla firmy najistotniejsze (np. jubileusz, rocznica przeniesienia się do nowej siedziby, część pracowników obchodzi 10/20-lecie pracy itp.) i zaplanuj wstępne działania marketingowe. Dodatkowo, odpowiednio wcześnie zamówisz potrzebne materiały reklamowe.

Zobacz nasze wpisy o organizacji jubileuszu.

-> Działania marketingowe związane z jubileuszem
-> Logo jubileuszowe – pomyśl o nim odpowiednio wcześniej

-> Organizacja jubileuszu firmowego – wywiad z menadżerem Resortu Strzelnica

3 XII - sprawdź kondycję Twojej marki

Aby sprawdzić kondycję marki, musisz sprawdzić:

 1. Obietnicę marki. Jaka jest obietnica Twojej marki?
 2. Wiarygodność marki. W jaki sposób uwiarygadniasz obietnicę marki? Wypisz swoje powody do wiary (RTB).
 3. Czy Twoja strategia jest skuteczna. Sprawdzisz to pytając zespół, jaką macie strategię marketingową. Pamiętaj – strategia jest skuteczna wtedy, gdy każdy pracownik ją zna i stosuje!

4 XII - zrób analizę konkurencji

Przeprowadzając analizę konkurencji, weź pod lupę:

1. Co obiecują w komunikacji marki konkurencyjne. Jakie wartości firmy wyraża obietnica marki.

2. RTB, czyli jak konkurencja uwiarygadnia obietnicę ich marki?

3. Które kanały komunikacji  są najlepszymi żródłem ruchu na stronę www i konwersji w postaci np. wypełniony formularzy, pobrań katalogów.

4. Sprawdź, czy Twoje działania marketingowe układają się w czytelną ścieżkę prowadzenia klienta, która wzywa go do kolejnych akcji, czego efektem jest założona konwersja.

5 XII - przeprowadź audyt komunikacji marki

Audyt przeprowadzisz poprawnie, poruszając się zgodnie z punktami:

1.Sprawdź spójność na wszystkich punktach styku. Wypisz wszystkie punkty styku off i on i sprawdź, jak wygląda w nich komunikacja

2. Sprawdź jak pozycjonuje się nazwa Twojej firmy. Sprawdź opinie o firmie

3. Przeanalizuj wartości i zobacz czy oddaje je identyfikacja wizualna. Te dwa elementy wpływają na tożsamość marki

4. USP, ESP – sprawdź czy wyraźnie wybrzmiewają

5. Sprawdź w jakich kanałach jesteś i jakie kanały są najlepszym źródłem ruchu

6. Przeanalizuj ścieżkę prowadzenia klienta między kanałami. Przyjrzyj się jakie jest CTA na Twojej stronie

7.Skoro punkt 6 już masz za sobą – zobacz czy CTA jest dostosowane do etapu na jakim jest użytkownik

8.Zobacz jak inni poruszają się po stronie. Poproś osoby z zespołu o pomoc i sprawdź czy w sposób porawny podążają za komunikatami na stronie.

Pomocny może się okazać nasz Infomaxowy Narzędziownik część I, który możesz pobrać zupełnie bezpłatnie tutaj 

Oraz wpis naszego #Teaminfomax

5 elementów skutecznego marketingu, które zawsze działają

6 XII - poznaj grupę docelową

Aby kierować właściwe komunikaty – musisz znać swoją grupę docelową.

Poznaj nasze tipy na jej lepsze zrozumienie:

1. Wizyta z handlowcem u klienta. Spotkania z kleintami są skarbnicą insightów i contentu dla marketingowca. Zaplanuj wizytę podsumowującą rok z handlowcem

2. Porozmawiaj z handlowcami o potrzebach/wyzwaniach klientów.

3. Przeprowadź segmentację klientów na podstawie ankiet.

7 XII - przygotuj content plan

Punktem wyjścia do stworzenia content planu jest strategia lub grupa docelowa i język komunikacji. Na ich podstawie:

1) Sprawdzamy co robi konkurencja.

2) Sprawdzamy frazy kluczowe zgodne z branżą (np. w Senuto).

3) Na podstawie fraz wyciągamy najczęstsze potrzeby.

4) Na końcu tworzymy tematy (w ich tworzeniu pomoże nam narzędzie Answer The Public)

Zaplanuj content plan na cały przyszły rok z rozbiciem na miesiące, tematy i frazy kluczowe. Weź pod uwagę sezonowość, tak, by content, który stworzysz, odpowiadał potrzebom w czasie. Pamiętaj – nie zamykaj content planu tylko na bloga! Blog to tylko element całej komunikacji, więc zadbaj o pełną ścieżkę komunikacji.

Kliknij  przycisk poniżej, by przeczytać więcej o strategii marketingowej

Wdrożenie strategii to pierwszy krok do podsumowania skuteczności działań marketingowych i stworzenia planu marketingowego
Tydzień drugi

Marketing internetowy

02

Marketing internetowy to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi marketingu. Dzieje się tak, ponieważ coraz więcej firm przenosi swoją działalność do sieci. Marketing internetowy to działania i strategie wspierające sprzedaż usług i produktów, a także kreowanie pozytywnego wizerunku firmy za pośrednictwem Internetu. W tym tygodniu podpowiemy Ci jak poprowadzić swoje działania, by odróżnić się w internetowym świecie od konkurencji. Dowiesz się też jak mierzyć skuteczność swoich działań.

8 XII - szukaj i inspiruj się innymi firmami

Sprawdź jakie działania marketingowe prowadzi Twoja konkurencja. Być może jesteś w stanie wprowadzić coś podobnego w Twojej firmie, a może nawet lepszego! Inspiruj się jednak działaniami nie tylko w swojej branży. Zobacz jak działają marketingowo firmy w Polsce i za granicą. pamiętaj — inspiracje są ważne, ponieważ wprowadzają powiew świeżości. Podkreślają również, że jesteśmy nowocześni i nadążamy za trendami.

9 XII - zoptymalizuj stronę www pod SEO

Zleć audyt strony www i zaplanuj wdrożenie poprawek najlepiej do końca roku. Jeśli nie zdążysz — postaraj się, by zdarzyło się to w pierwszych miesiącach roku. Z kolei, jeśli nie masz budżetu na zlecenie audytu — możesz w uproszczonej formie wykonać go samodzielnie. Skorzystaj z naszej Infomaxowej checklisty. Kliknij tutaj

10 XII - zoptymalizuj stronę pod konwersję

Optymalizacja strony pod kątem konwersji to analiza zachowań i realizacji celów/zdarzeń w raportach Google Analytics oraz na podastawie narzędzi typu mapy cieplne strony (przykładem jest np. Hotjar). Wyniki z takiej analizy pozwalają nam lepiej zrozumieć działania użytkowników na stronie. Analizując dowiadujemy się m.in.: gdzie klikają, ile czasu spędzają na stronie, jak głęboko wchodzą w strukturę strony oraz jak realizują ustalone w regułach konwersji cele. Jak poprawnie zbadać ich zachowania? Przeczytaj pierwszą część naszego narzędziownika, skąd dowiesz się jak ustawiać najprostsze cele –> link

Co można zrobić w ramach optymalizacji?

1) Przede wszystkim ustal czym jest dla Ciebie konwersja. Pamiętaj też, że warto dopasować konwersję do poziomu lejka ( na ile klient wszedł w interakcję z marką) i na jakim etapie świadomosci marki jest. przykład: klient poszukuje rozwiązania swojego problemu, więc wpisuje zapytanie do wyszukiwarki Google -> w wynikach wyszukiwania na jednej z pierwszych 3-5 pozycji pojawia się Twój wpis -> użytkownik przechodzi na stronę wpisu i najpierw sprawdza spis treści; jeśli go nie ma – scrolluje, żeby zobaczyć czy wpis faktycznie zawiera interesujący go temat -> w następnym kroku zaczyna czytać. Na podstawie powyższego przykładu widzisz, że pierwszy cel odnośnie konwersji dla wpisu blogowego może być naprawdę prosty, jak i mocno zaawansowany. Przykładami konwersji może być: – przescrollowanie całej postrony – czas powyżej x (w odniesienu do średniej czasu we wpisach blogowych lub najlepszych wpisów) – przejście do powiązanego tematycznie wpisu – wypełnienie formularza kontaktowego – przejście na stronę kontaktu – zapis do newslettera (jeśli umieścisz we wpisie widget typu Chcesz oyrzymywac więcej tego typu artykułów? Zostaw e-mail, a raz w miesiącu otrzymasz listę wpisów w tym temacie). – wykonanie wezwania do działania (CTA) (np. CTA zachęcające do głębszkego zanurzenia się w markę; przykładem są tu wszelkiego rodzaju aktywatory, takie jak darmowa konsultacja, poradniki, katalogi, e-booki, bezpłatne próbki, audyty, webinary.

2) W kolejnym kroku skonfiguruj cele konwersji w Google Analytics.

3) Jeśli wyniki realizacji danego celu konwersji są niesatysfakcjonujące, wprowadź optymalizację np. Strona główna: – ile czasu po wejściu na stronę użytkownik potrzebuje, aby dowiedzieć się czym się zajmujesz i dlaczego warto z Tobą współpracować Call to action – treść na przycisku- CTA czy faktycznie zachęca do podjęcia akcji przez uzytkowanika – widoczność CTA- czy kolor przycisku zwraca uwagę – czy dla każdej strony masz zaplanowane jedno główne CTA? Czytelność strony/wpisu – spis treści – nagłówki – treści podzielone na krótkie akapity – proste zdania – dopełnienie terści ciekawą ikonografiką, video, podcastem Wiarygodność: – czy Twoja strona zawiera opinie lub case study, które uwiarygadniają to co obiecujesz w ramach wspołpracy swoim klientom

11 XII - sprawdź poprawność e-mail marketingu

Przeprowadź analizę skuteczności.

Sprawdź zgody w bazie, usiądź nad bazą do wysyłki newsletterów, popracuj nad automatyzacją, prześledź narzędzia do budowania bazy klientów.

12 XII - wzbogać swoje narzędzia marketingowe

Znajdź narzędzia, które pomogą Ci mierzyć skuteczność Twoich działań. Porównaj je ze sobą i wybierz te, które z pewnością ułatwią Ci pracę

13 XII - ustal cele i mierniki

Wskaźniki sprzedażowe sa kluczowe dla oceny skuteczności marketingu (obrót, marża, ROI, średnia transakcja), jednak nie są jedyne. Jest wiele innych celów i mierników na wyższych etapach lejka marketingowego. Pamiętaj! Żeby sprzedawać najpierw trzeba dotrzeć z komunikatem do odbiorców i zbudować świadomość marki (czym się zajmuje, co ją wyróżnia i dlaczego tą markę mam wybrać). Zawsze w tej kolejności i nigdy odwrotnie.

14 XII - efektywna praca zdalna

Home office to zarówno udogodnienie, jak i wyzwanie. W nowym roku m.in. poćwicz nad:

1) Planowaniem — stwórz listy „TO DO” i pamiętaj — na dany dzień przydzielaj sobie tylko tyle zadań ile jesteś w stanie zrobić

2) Podziałem obowiązków — zaplanuj kiedy jesteś w pracy, a kiedy w domu (odkurzanie, pranie, gotowanie)

3) Rozpraszaczami — przerzuć myślenie na tryb zadaniowy i ogranicz korzystanie z social mediów (no, chyba że akurat pracujesz nad komunikacją dla klienta ;))

4) Znalezieniem odpowiedniego miejsca — znajdź ciche i wygodne miejsce do pracy.

 

Więcej przeczytasz w naszym wpisie. Śmiało, częstuj się 🙂 tutaj

Kliknij  przycisk poniżej, by przeczytać więcej o marketingu internetowym

Strona internetowa jest podstawowym punktem styku klienta z marką
Tydzień trzeci

Komunikacja marketingowa

03

Komunikacja marketingowa wymaga konsekwencji i kreatywności. Może to zabrzmi dziwnie, ale dokładnie tak jest :). Konsekwencja powinna przejawiać się w spójności komunikatów marketingowych i treści wizualnych z założeniami strategii komunikacji marki. Pozwala to budować określony wizerunek marki w głowie klientów.

Z drugiej strony istnieje potrzeba ogromnej kreatywności, by nie popaść w monotonię i utrzymać zaangażowanie odbiorców. Potrzebny też jest analityczny umysł, który pomoże wyłapać wszystko, co nie działa.

W ostatnim tygodniu naszego wyzwania przygotowaliśmy dla Ciebie zadania, które zmobilizują Cię do pracy nad jakością komunikacji Twojej marki. Przyjrzyj się im uważnie i pozwól się zapamiętać.

15 XII - zacznij efektywny content marketing

Aby działać efektywnie, musisz wziąć pod uwagę trzy kwestie:

1 budżet i czas na dystrybucje

2. recykling treści

3. powiązane treści

Sukces content marketingu nie zależy bowiem jedynie od chwytliwego tematu i dobrego copywritingu. Nie można zapominać o odpowiedniej dystrybucji treści.

Nie popełniaj bardzo częstego błędu marketingowca, jakim jest przeznaczenie kilku, a nawet kilkunastu godzin np. na stworzenie szczegółowego tekstu na blogu, a następnie 10 minut na udostępnienie artykułu na Facebooku czy LinkedInie. Zadbaj o szeroką dystrybucję treści w sieci (mailing, płatne reklamy, udostępnianie tekstów na grupach w mediach społecznościowych oraz przez współpracowników). Pamiętaj również, że nie zawsze musisz tworzyć nowe treści. Niekiedy wystarczy wrócić do starych artykułów i rozbudować je zgodnie z najnowszymi wymaganiami Google. I oczywiście nie zapominaj o linkowaniu zewnętrznym i wewnętrznym!

16 XII - kiedy ostatni raz aktualizowałeś swój fanpage?

Sprawdź, czy wszystkie dane na fanpagu są aktualne.

Check lista:

1) Cover photo i zdjęcie profilowe – sprawdź czy wymiary są poprawne, czy zdjęcie w tle nie przycina się niefortunnie na telefonie i czy jakość wgranych zdjęć jest odpowiednia; Zadbaj o to, by cover photo i avatar wagą nie przekraczały 100 kB

2) Sekcja „Informacje” i skrócony opis – sprwadź czy masz uzupełnioną całą sekcję „Informacje”. Do sprawdzenia masz: godziny otwarcia lokalu, adres, telefon, e-mail i link do strony www. Dobrze jest też dokładnie określić specyfikę działalności firmy w opisie, bo nie każda nazwa marki na to wskazuje. Jesli Twojemu opisowi tego brakuje – popraw go.

3) Kolejność zakładek – sprawdź jak układają się zakładki na Twoim fp. Dla przykładu – zakładka „Wydarzenia” na początku fp jest zupełnie zbędna, jeśli tworzysz je rzadko lub… w ogóle ich nie tworzysz. Kolejność zakładek zmienisz wchodząc w ustawienia, a następnie w „Szablony i Karty”.

4) Kategoria i tagi tematyczne – wybór odpowiedniej kategorii strony jest naprawdę istotny, gdyż wpływa na algorytmy Facebooka. Jak to działa? Jeśli Twoja firma pozycjonuje się w kategorii „Moda i zakupy” to użytkownikowi, który polubi, dajmy na to „Reserved”, pojawi się w proponowanych.

5) Adres URL fanpage’a – sprawdź czy jest unikalny i łatwo zapamiętywalny. Jeśli wygląda mniej więcej tak https://www.facebook.com/Czuj%C4%99-widz%C4%99-s%C5%82ysz%C4%99 to jest do zmiany. Nazwę zmienisz wchodząc w ustawienia, a następnie w „Informacje o firmie”.

6) Content – sprawdź czy nie jest monotonny. Jeśli jest – dodaj mu odrobiny świeżości. Pomogą Ci w tym narzędzia, które poznasz w kolejnym dniu wyzwania. Przyjrzyj się też czy publikowane treści mają odpowiednią ścieżkę czy są zwyczajnie… postami bez celu

7) Opinie – sprawdź czy na wszystkie odpowiedziałeś. Pamiętaj – interakcja jest kluczowym elementem prowadzenia fanpage’a. Nie bądź anonimowy, bądź ludzki.

8) CTA – sprawdź czy masz dobrze skonfigurowany przycisk

17 XII - nieco dokładniej przyjrzyj się statystykom w SM i zacznij wyciągać wnioski. Zobacz czy cel główny został osiągnięty.

Zjrzyj do statystyk. Jednak sprawdzaj tylko te dane, które są zgodne z osiągnięciem założonego celu. Analizuj, interpretuj i wyciągaj słuszne wnioski. Statystyka to kluczowy element socialowych działań, który szybko oceni ich zasadność. Podchodząc jednak do ich sprawdzania, miej z tyłu głowy, że to nie tylko sucha statystyka. To umiejętność analizowania, interpretowania i wyciągania słusznych wniosków. Zastanawiasz się jak zrobić to dobrze? Zajrzyj do naszego narzędziownika –> narzędziownik cz. 2 i zacznij skuteczniej działać 🙂

18 XII - poszukaj inspiracji na posty

Poszukaj w sieci 3 pomysłów na posty, przełóż je na swoje i wprowadź odrobinę świeżości na wall swojej marki.

Pamiętaj, by nie kopiować, a jedynie się inspirować.

Ponadto, szukaj inspiracji nie tylko w swojej branży, ale i w tej zupełnie z Tobą niezwiązaną.

To jeszcze lepsze pole do tego, by się zainspirować.

19 XII - przeanalizuj konkurencję w social mediach

Sprawdź które posty cieszyły się największym zaangażowaniem, jaki format był najczęściej wykorzystywany i jakie akcje przewinęły się przez cały rok. Pomoże Ci to w zaplanowaniu przyszłorocznych działań.

Analizę w SM możesz przeprowadzić dwojako: darmowymi sposobami lub poprzez płatne narzędzia, takie jak BRAND24 czy NapoleonCat.

Jeśli Twoja firma posiada to drugie – większość wysiłku masz z głowy. Natomiast jeśli nigdy nie korzystałeś z tego narzędzia możesz pobrać jego testową wersję i zobnaczyć jak bardzo ułatwia życie. Z kolei jeśli chodzi o darmowe sposoby, zdradzimy Ci na co szczególnie zwrócić uwagę. Zerknij na poniższą chceck listę i zgodnie z jej kolejnością prześledź konkurencję:

1) Miejsca – sprawdź w jakich kanałach działa

2) Prześledź wall FB/ Li lub ścianę IG – taka prosta czynność pomoże Ci prześledzić formaty i tematykę postów, a także wskaże na najbardziej nośne z nich

3) Płatne kampanie – zobacz czy planuje i jak planuje płatne kampanie. Aby to sprawdzić wejdź na fanpage’a swojej konkurencji i po jego lewej stronie odszukaj „Transparentność strony”. Kilkając w „wyświetl wszystko” będziesz mógł przejść do biblioteki reklam, gdzie znajdziesz całą wiedzę na temat przeprowadzonych przez konkurencję kampanii.

4) Prześledź działania – sprawdź częstotliwość konkursów, ich charakter, a także charakter wielu innych wydarzeń.

5) Zaangażowanie – zobacz jaką społeczność ma konkurencja.

Zaangażowaną czy raczej bierną? Zobacz czy częściej lajkuje, komentuje, a może udostępnia?

 

20 XII - wzbogać swoje narzędzia social media o dwa kolejne

Znajdź narzędzia, które pomogą Ci w tworzeniu ciekawego contentu.

W internecie aż roi się od różnych artykułów na temat narzędzi SM. Pomagają one urozmaicić content poprzez ciekawe animacje czy też infografiki. Sami korzystamy z co najmniej kilku w tym zakresie, a są nimi: – InShot – bardzo pomocne narzędzie do tworzenia filmików z wideo i zdjęć, – Quik – to aplikacja również ułatwiająca montaż wideo. Jednak tej używamy przeważnie do filmów składających się wyłącznie ze zdjęć – Pixaloop – ciekawe narzędzie do tworzenia animacji. Z jego pomocą można w szybki sposób poruszyć wybrany przez nas element – GIF Maker – aplikacja do tworzenia gif-ów – IMG online – strona www, gdzie w łatwy sposób możemy podzielić zdjęcie na kawałki

21 XII - ustal cele na kolejny rok do swoich socialowych działań

Wyznacz cel główny, a także cele wspomagające, które pomogą w jego osiągnięciu.

Tak naprawdę cel powinieneś znać już od momentu pojawienia się w social mediach. Po prostu, w działaniach online nie ma miejsca na przypadkowe ruchy. Pamiętaj, by kolejne cele wyznaczać według koncepcji SMART, a więc tak, by były one skonkretyzowane, mierzalne, osiągalne, istotne i określone w czasie. Tylko tak sformułowane mogą być zrealizowane. Poniżej przedstawiamy Ci jak wyznaczać cel główny, a także cele wspomagające. Możesz je skopiować, jeśli uznasz je za przydatne lub przekształcić na swoje:

1) CEL GŁÓWNY – zwiększenie świadomości marki;

CEL WSPOMAGAJĄCY – dotarcie i pozyskanie nowych obserwatorów (na każdy miesiąc/kwartał/półrocze ustalamy konkretną ilość dodatkowych obserwujących, których chcielibyśmy pozyskać);

2) CEL GŁÓWNY — zwiększenie odwiedzin klientów;

CEL WSPOMAGAJĄCY – pozyskanie stałych i wiernych marce ambasadorów oraz dotarcie z komunikatem do nowych użytkowników (na każdy miesiąc/kwartał półrocze/ustalamy konkretną ilość odwiedzających klientów);

3) CEL GŁÓWNY – stworzenie zaangażowanej społeczności;

CEL WSPOMAGAJĄCY – uzyskanie większej ilości polubień, komentarzy czy udostępnień pod postami.

22 XII - zaplanuj komunikację do końca roku. No co, w końcu święta za pasem 😉

Skorzystaj z narzędzi do planowania (np. z creator studio) i stwórz harmonogram postów do końca roku.

Najprostszym (i najpopularniejszym) programem do planowania postów na FB oraz IG jest Creator Studio. Jest jednak o wiele więcej różnych narzędzi, które umożliwiają zarządzanie treścią nie tylko w tych platformach: – Buffer – HootSuite – PostPlanner – Kontentino – Planoly

23 XII - prześledź raz jeszcze wszystkie zadania

Trenuj celebrowanie swoich nawet najmniejszych sukcesów.

Zrób napar z owoców (w tym i z pomarańczy 😉), odhacz wszystkie wykonane zadania i delektuj się tą chwilą.

 

 

24 XII - wyłącz komputer, telefon i wszystkie możliwe urządzenia

Na ten dzień pozostań po prostu offline i ciesz się wyjątkowym czasem z rodziną. Wesołych Świąt!

Kliknij  przycisk poniżej, by przeczytać więcej o komunikacji marketingowej

Komuniakcja marki powinna wynikać ze strategii

Spragniony współpracy?

Spróbuj, korzystając z bezpłatnej konsultacji

Porozmawiajmy

Bezpłatna konsultacja marketingowa

W marketingu nie ma schematów, które działają zawsze i u każdego, dlatego projektujemy indywidualne rozwiązania — dostosowane do potrzeb oraz celów danej firmy. Zamów konsultację, a nasz ekspert zupełnie bezpłatnie podpowie możliwe rozwiązania. Kto wie, może to przedsmak owocnej współpracy?

  Porozmawiajmy!

  Nasz ekspert zupełnie bezpłatnie podpowie możliwe rozwiązania. Kto wie, może to przedsmak wspaniałej współpracy?

  Lub zadzwoń bezpośrednio:
  +48 660 460 196