OD POMYSŁU DO REALIZACJI

Napisz, zadzwoń, przyjdź!

Fanpejdże, które każdy w branży reklamowej znać powinien!

Są takie chwile kiedy masz wszystkiego dość, a w głowie kotłują się różne myśli: o wczorajszych deadline’ach, niezamkniętych projektach i czwartej porannej kawie. To jest ten moment kiedy potrzebujesz odrobiny wytchnienia i odpoczynku. Częściowy reset umysłu oraz relaks i uśmiech (a czasem porządny śmiech) zapewniają niektóre fanpejdże. Powinieneś je znać, szczególnie jeśli działasz w marketingu, reklamie czy social media. Nie dość, że bawią to dodatkowo nierzadko bywają natchnieniem.

Oto stronki, które polecamy:

1. CO ZNOSI PSYCHIKA GRAFIKA

Znajdziecie tu przede wszystkim zabawne cytaty, które z pewnością będziecie mogli przyporządkować do sytuacji mających miejsce w Waszym życiu zawodowym. Rozbawią nie tylko grafików.

2. KLAUZULA DOBREGO SMAKU

Kolejny fanpejdż z cytatami. Ostatnio mieli lekki zastój, ale powoli wracają na Facebooka. Pośmieją się wszyscy, którzy mają bezpośredni kontakt z klientami.

3. JUNIOR BRAND MANAGER

Zabawne grafiki, zdjęcia i filmy. Głównie nawiązujące do pracy przed komputerem i oczywiście kontaktu z niezbyt rozgarniętym klientem.

4. ADVERTISING IS EXCITING

Jeden z lepszych blogów o reklamie. Autor pokazuje zarówno genialne jak i beznadziejne (czyt.: zabawne) treści z polskiego i światowego podwórka. Polecamy zarówno fanpage, jak i samego bloga (KLIK).

5. GRAFIK PŁAKAŁ JAK PROJEKTOWAŁ

Jeśli ktokolwiek wie cokolwiek o podstawowych zasadach projektowania powinien zajrzeć na tę stronę. Tylko niech najpierw przygotuje się na prawdziwe graficzne perełki. Patrząc na większość z nich trudno uwierzyć, że mamy XXI wiek…

6. PRZERWA NA REKLAMĘ

Zaskakujące, śmieszne i kontrowersyjne przykłady reklam.

A Wy jakie branżowe fanpejdże lubicie najbardziej? Co polecacie?

W Grupie Infomax zajmuję się przede wszystkim marketingiem internetowym. Doradzam Klientom i naprowadzam ich marki na właściwe tory. Tworzę, a następnie wdrażam strategie marki i komunikacji. Mam hopla na punkcie mediów społecznościowych (w szczególności Instagrama), e-mail oraz influence marketingu. Uwielbiam podróże (w szczególności Meksyk), tajską i hinduską kuchnię oraz wszelkiego rodzaju aktywności. Po godzinach prowadzę bloga podróżniczo-lifestyle'owego Gadulec.pl.

Komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.