OD POMYSŁU DO REALIZACJI

Napisz, zadzwoń, przyjdź!

Niebanalny kalendarz trójdzielny

Jak zaskoczyć kalendarzem trójdzielnym?

Firmy prześcigają się z wprowadzaniem na rynek przeróżnych innowacyjnych gadżetów. Urozmaicają nam wolny czas, hobby, a nawet domowe obowiązki. Coraz lepsze, ładniejsze, szybsze, sprawniejsze. Wszystko idzie w kierunku zaskoczenia konsumenta parametrami i oczywiście wizualnymi efektami. Budujemy piękne domy, mamy piękne samochody, sami dokładamy starań, żeby pięknie wyglądać! Coraz częściej chcemy, aby nasze firmowe gadżety, na przykład kalendarz trójdzielny, również były piękne.

 

Zwykły kalendarz to za mało!

Wkładamy dużo czasu i energii w zamawianie materiałów reklamowych naszej firmy oraz upominków dla naszych klientów, wyszukując mniej znanych i niesztampowych rozwiązań. Pragniemy zaskoczyć naszych współpracowników i partnerów biznesowych gadżetem, który zachwyca i zaskakuje. Wciąż poszukujemy rozwiązań, które byłyby jedyne w swoim rodzaju.

Najwięcej osób mobilizuje się pod koniec roku – aby dać swoim klientom przepiękne i praktyczne prezenty świąteczne. Wśród nich znajdą się z pewnością kalendarze – książkowe i ścienne. Jednak pamiętajcie – zwykły kalendarz to (już) za mało!

 

Czas na kalendarz trójdzielny

Kalendarz trójdzielny to najpopularniejszy model kalendarza firmowego. Jest to kalendarz ścienny z trzema bloczkami kalendarium.

Główka tego kalendarza to prawdziwe pole do popisu: możesz eksperymentować z fakturami, uszlachetnieniami, zdobieniami tak jak podpowiada Ci fantazja. Również tylna część kalendarza, czyli tak zwane plecy, może zostać zadrukowana według indywidualnej grafiki spójnej z główką kalendarza. Dzięki temu główka i plecy budują harmonijną całość – działają jak jeden organizm!

Nasze kalendarze trójdzielne mają kalendarium, którego kolorystykę pozostawiamy do wyboru Klienta – może być ono szaro-czerwone lub szaro-niebieskie w zależności od preferencji odbiorcy. Uwaga! Jako renomowany producent kalendarzy trójdzielnych dajemy Ci możliwość wykonania indywidualnego wariantu kalendarium w firmowych barwach, z datami ważnymi dla Twojej firmy, z wykorzystaniem obcych języków i zaznaczeniem świąt w taki sposób, aby kalendarz mógł być wykorzystywany przez Twoich kontrahentów zlokalizowanych poza granicami Polski.

Kalendarz trójdzielny na rok 2021 to potrójny komfort pracy i organizacji swojego czasu. Przez to, że widzisz poprzedni miesiąc oraz miesiąc nadchodzący, planowanie i rozliczanie nie staje się kłopotliwe. Ostatecznie… zawsze lepiej być dwa kroki do przodu! Szczególnie, jeśli chodzi o czas.

 

Kalendarz szyty na miarę!

Kalendarze trójdzielne – brzmi banalnie. Ale wcale nie musi tak być! The sky is the limit! Uwolnijmy naszą wyobraźnię! Idealny pomysł zawsze będzie świetnym początkiem. Jak bardzo może się to przydać? Zerknijcie do naszego Case Study na temat oryginalnych pomysłów, które przyciągają klientów.

Oczywiście świetny pomysł to nie koniec. Dobra grafika to podstawa. W końcu obraz to więcej, niż tysiąc słów. To bardzo ważne, co będzie na kalendarzu i czy przyciągnie oko.

Trzecim krokiem do idealnego kalendarze jest wykończenie… Uszlachetnienia w postaci lakieru wybiórczego, 3D czy też piaskowego wzbogacą Twój kalendarz i uczynią go wyjątkowym. Do wyboru masz szeroki wachlarz. Podkreślenie grafiki, wektorów czy też kolorów świetnie rzuca się w oczy – a przecież o to w tym wszystkim chodzi! Doświadczeni graficy znają techniki kreacji materiałów poligraficznych, które zaskoczą każdego. Maska lakieru 3D czy Liquid Metalu nie stanowią dla nich żadnego problemu.

Nie tylko uszlachetnienia mogą przykuć wzrok! Główka kalendarza nie musi być jedna! Kilka spiralowanych główek to rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcieliby wykorzystać więcej niż jeden projekt. Tym samym możesz przekazać swoim odbiorcom więcej niż jeden komunikat. Wyobraź sobie jedną planszę na każdą porę roku!

Mało tego! Każdy zwróci uwagę na Twój kalendarz, jeśli główka będzie w nietypowym kształcie. Może być ona wycinana z wykrojnika i być trójwymiarowa, a nawet złożona z kilku główek w różnym kształcie!

Jeśli już wiemy jaką będziemy mieć główkę – czas na plecy oraz kalendarium. Zastosowanie okienek w kolorze, nawiązującym do Twojego logo to tylko jedna spośród kilku możliwości. Okienka magnetyczne, antystatyczne i w indywidualnym kształcie to kolejne propozycje dla Twojego kreatywnego kalendarza trójdzielnego. Oczywiście nie możemy zapomnieć o kalendariach. Dajemy możliwość wykonania indywidualnych kalendariów wedle Twoich oczekiwań i wymagań. Każdy element Twojego kalendarza trójdzielnego może być indywidualnie zaprojektowany!

 

Kalendarz trójdzielny w stylu eko

Najnowsza linia eko umożliwia wykonanie kalendarzy z materiałów, pochodzących z recyklingu. Do tego rodzaju należy papier Kraft, który wykonany jest w 70% z włókien pierwotnych i w 30% z włókien z recyklingu. Co ważne papier nadaje się do recyklingu, ponieważ wykonany jest z włókien niebielonych.

Papier Kraft można zadrukować w pełnym kolorze, chociaż najlepiej komponuje się z jednokolorowymi grafikami. Dołączmy do niego terminarz w tym samym stylu i stwórzmy spójny wizerunkowy komplet materiałów reklamowych.

 

Opakowanie ma znaczenie

Mamy już świetny pomysł. Nasz kalendarz wyróżnia się główką w nietypowym kształcie, wzbogaconą o wybrane uszlachetnienie. Kalendaria zaprojektowaliśmy indywidualnie, dzięki czemu są jedyne w swoim rodzaju. Dobraliśmy do tego antystatyczne, czerwone okienka do zaznaczania bieżącej daty. Teraz czas na ostatni krok – ładne opakowanie!

Koperta z okienkiem czy koperta eko? Koperta kurierska z nadrukiem czy koperta kartonowa znakowana firmowym logo? Jeśli tak bardzo postarałeś się o wygląd kalendarza trójdzielnego, nie zaniedbuj jego opakowania. W tym zakresie również masz mnóstwo możliwości! Wybierz tę, która najbardziej będzie nawiązywać do motywu przewodniego Twojego kalendarza.

   Kalendarz trójdzielny z okienkiem w indywidualnym kształcie. Kalendria z okienkami antystatycznymi

   Indywidualna główka sztancowana w kalendarzu trójdzielnym Spiralowana główka kalendarza trójdzielnego