OD POMYSŁU DO REALIZACJI

Napisz, zadzwoń, przyjdź!

Oryginalny pomysł pierwszym krokiem do rozpoczęcia współpracy

Klient: Regesta
Branża: transport

Pomysł i plan

Porządny research to punkt obowiązkowy przed spotkaniem z nowym Klientem. Warto dowiedzieć się z jaką firmą mamy do czynienia, poznać daną branżę i sprawdzić jak wygląda komunikacja Klienta z rynkiem. Kolejny krok to ułożenie planu spotkania: jakie pytania zadamy, do czego nawiążemy, czego się dowiedzieliśmy.

Właśnie to był strzał w dziesiątkę przy nawiązaniu pierwszych kontaktów z Regestą. „Pomysł i plan długofalowy jakie Państwo dla nas mieli były najważniejszymi czynnikami rozpoczęcia współpracy” – mówi pani Dorota Kwiecień – Dyrektor Finansowo-Administracyjny.

Uniwersalność notesów

Pierwszą realizacją, jaką zrobiliśmy dla Regesty były notesy według indywidualnego projektu. Uniwersalność oraz długi czas użytkowania zdecydowanie zaważyły na wybór tego gadżetu.

Tym razem klasyka

W 2017 roku nasza współpraca była kompleksowa. Wykonaliśmy dla Regesty kalendarze biurkowe, ścienne trójdzielne, biuwary oraz terminarze. Klasyk, czyli oprawa skóropodobna przypadła do gustu naszemu Klientowi. Wspólnie wybraliśmy denim szary jako okleinę oraz zaproponowaliśmy tłoczenie wielkoformatowe. Dodatkowo, wykonaliśmy częściową personalizację na terminarzach, które miały być wręczane najlepszym klientom Regesty. Ostatecznie „odbiór był bardzo pozytywny, kalendarze spodobały się zarówno pracownikom, jak i kontrahentom” – wspomina Pani Dorota.

Wykorzystujmy okazje

Zawsze staramy się myśleć długofalowo i rozwijać współpracę. Mając stały kontakt z Klientem, analizując na bieżąco jego potrzeby i sytuację, przedstawiliśmy pomysł na zaprojektowanie logo zbliżającego się jubileuszu 25-lecia firmy. W takiej sytuacji należy głośno komunikować tak ważne wydarzenie. Wykorzystaliśmy kalendarze 2020 jako nośnik tego komunikatu, mając na uwadze dotarcie do pracowników oraz kontrahentów. To świetny sposób na podkreślenie doświadczenia i stabilności naszego klienta.